LV RU

AtrisinātaRisinājums.eu - Krāpšana

Vēršu uzmanību ofisa "Risinājums" noziedzīgajai attieksmei un rīcībām pret saviem esošajiem un bijušajiem darbiniekiem. Ofiss sastāv no vairākiem uzņēmumiem - Sia Svaigs, Sia Dizaina guru, Sia 3D Ad, Sia Purple Corner, Sia Digital Tnt, Sia Admi, tāpēc, ja jums ir sadarbība ar šiem uzņēmumiem, tad iesaku pārdomāt, ko tādā veidā atbalstat. Acīmredzami vadībai, kuras patiesais diktators, svarīgāk ir ieguldīt desmitus tūkstošus eiro jaunās ofisa telpās (artilērijas ielā 45) , nevis samaksāt algas saviem darbiniekiem un nodokļus valstij. Visi šie uzņēmumi ir nodokļu parādos.
No darbiniekiem tiek prasīts izdarīt neiespējamo, lai izpildītu uzdoto, visi regulāri strādāja virsstundas, kuras tika norakstītas, un par to pretī saņem tukšu solījumu, ka kaut kad alga tiks samaksāta. Ofisa "risinājums" uzņēmumu likumīgie īpašnieki pat nevar ietekmēt lēmumus.
Visi darbinieki, kuri aizgāja no ofisa, saņēma pienākošo samaksu par darbu vai nu Mēnešiem vēlāk vai nav saņēmuši vispār. Vairāki bijušie darbinieki jau bija sūdzējušies par tik neprofesionālu attieksmi un rīcību valsts instancēs, bet tas šai vietai neko nenozīmē, jo arī tiesas darbi nav nekas svešs. Mana alga arī joprojām nav ieskaitīta kontā un gaidu jau Mēnešiem.
Covid-19 izraisītā krīze nav attaisnojums izpildīt pienākumu pret darbiniekiem, kuri gaidīja arī pirms vīruss ietekmēja ofisa darbību.
Ar šo Ofisu "risinājums" nevajag sadarboties - viņi tikai iegriezīs robu jūsu biznesā un sagādās galvassāpes.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.08.2020

Par spīti, ka man bija ilgi jāgaida līdz algas saņemšanai, tā pilnā apmērā tika izmaksāta, un visas saistības tika nokārtotas. Ceru, ka citi darbinieki šādas lietas nepieredzēs un sadarbība ar šo vietu varētu pastāvēt, bet nu katrs lai spriež par sevi, kā labāk darīt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes