www.sudzibas.lv Ripot.lv Slikts serviss

Ripot.lv - Slikts serviss

Veikalā esmu jau atstājis 500 eiro, nopirku divus skrējriteņus abiem saviem dēliem. Pēc aptuveni 2 mēnešiem vienam no skrējriteņiem beidza griesties ritenīši. Precei ir garantija, bet tā attiecas uz dzelzs rāmi, kuram pārbraucot pāri traktoram tas pat nesaplīsis! ABSURDS! NOPĒRKU SKREJRITENI PA 150+€ UN PEC 2 MĒNEŠIEM RITENĪŠUS PIEDĀVĀ SALABOT PA 30€.Krāpnieku veikals, neticiet divu gadu remontam, neticat nekādām garantijām šajā veikalā. Ja nopirksiet un kautkas ar laiku beigs griezties, jo gultnīšos ir SPECIĀLI IEVIETOTS plastmasas riņķis, kas ilgāk par 2 līdz 3 mēnešiem nekalpo! Beigās vēl sāka lamāties uz mani (pircēju) par to ka es pats esmu vainīgs, lai braucu uzmanīgāk.

L

L Linards 27.02.2020

ripot.lv ir Krāpnieki

H halks 16.04.2020

Garantija attiecas uz rūpnicas brāķi, nevis uz detaļām, kas pakļautas pastāvīgam izdilumam. Jūs ar mašīnu iebrauksiet stabā, neviens Jums to pa garantiju nelabos. Attopies!

L Linards 16.04.2020

Tad sanāk, ka jūs piekrītat, ka viņi tirgo sūdus par lielām naudām, jo normāli neviens gūltnis nenodilst 2 mēnešu laikā. Runa neiet par ceļu satiksmes negadījumiem vai attiecīgās lietas nepareizu lietošanu.

P. S. Mašīnām ir garantija arī uz ritošo daļu un motoru, ja 5 gadu laikā nodilst kāda detaļa viņi to nomaina pret rūpnīcas jaunu detaļu, kā arī veic bezmaksas apkopi un eļļas maiņu. Šķiet, ka jūs nekad nēsiet pircis auto no salona.