www.sudzibas.lv Riposo nebrīdinot neatgriež naudu

Riposo - nebrīdinot neatgriež naudu

Labdien!Jau kādu laiku iepriekš iegādājos Crocs zābakus, taču izmērs nebija īstais un sūtīju atpakaļ, samaksāju par kurjeru uz Lietuvu aptuveni 18EUR, gribēju taču tos zābakus saņemt pēc iespējas ātrāk, sazvanoties ar viņiem iespēja runāt latviešu vai angļu valodā nebija, ja jau mājas lapa ir latviešu, telefons latvijas, bet runā citā valodā.. nedomāju,ka īsti normāli, bet stāsts šoreiz nav par to, saņēmos un runāju krievu valodā, mēģināju kaut ko atcerēties no skolas laikiem, kaut gan man ar krievu valodu vienmēr gājis ļoti grūti. Kad viss tika sarunāts, un zābaki atgriezti atpakaļ viņiem uz Lietuvu, tika saņemti jauni, arī viss it kā kārtībā, tikai jau sarunas laikā ar attiecīgo personu tika norunāts, ka tiks atgriezta man pārmaksātā vērtība, kas nebija liela, aptuveni 5EUR, labi, ttā arī gaidīju to naudu nu jau kādas 3 nedēļas, no naudas ne smakas, tagad zvanu atkal, man paziņo, ka esmu vēl viņu firmai parādā par piegādi, kura ir bez maksas, taču ne jau atgriešanas brīdī, kas nebija atrunāts ne mājas lapas noteikumos, ne arī telefona sarunā, taču viņi ieturēšot šos 5EUR un pārējos 3EUR nemaz neprasīšot man, it kā pievēršot acis. Bet tā arī nesaprotu, kā ir iespējams ieturēt naudu vez cilvēka piekrišanas, tad būtu jābūt kādam rēķinam, kurā ir norādīta šī summa, taču rēķina neesot un viss. Katrā gadījumā, ja nevēlaties liekas galvas sāpes, tad labāk izmantojam open24.lv, kur var iegādāties normālā kārtībā Crocs zābakus.

E