www.sudzibas.lv "Ripo A" inspektoru attieksme

"Ripo A" - inspektoru attieksme

Labdien!
Gribēju visus painformēt, par autosskolas "Ripo A" sadarbību ar Skrundas vidusskolas skolotāja, arī instruktora Agra Druvskalna klajo nekaunību. jautāsiet kpc tā?
solot teorijas apmācību par brīvu(vidusskolas skolēniem), pārējiem 45LS(tajā laikā zināma konkurence ar pārējiem skrundas autoskolas izmaksām), protams tā arī bija, bet to atgūs ar daudzām jo daudzām braukšanas reizēm un ne jau man vienam, arī pārējiem grupas biedriem . Un šis braukšanas tik nekvalatīvas, jo vienā braukšanas reizē nevienu reizi vien viņš liek kursantiem, kaut kur liek apstāties uz kādu laiku, lai nokārtotu savas privātās darīšanas nereti tas ieilgst, kadas 5- 10 min. Nebūtu jau nekāda pretenzijas, ja tas viss nenotiktu mācību laikā, par kuru mēs maksājam savu naudum, arī barukšanas nodarbība parasti beidzas 10min ātrāk nekā paredzēts . Tātad attieksme pret kursantiem nav diez ko nopietna, bet tīrākā naudas plēšana un neviens nav tik gatavs, lai pielaistu pie eksāmena (re kādi mēs tur dunduki salasījušies). tā kā beigās biju spiests pamest šo autoskolu aizejot pie cita instruktora bija pavisam cita attieksme un rezultāts .
šīs bija manas personiskās domas par AGRI DRUVASKALNU un viņa attieksmi pret darbu. Protams, katrs pats jau var izvēlētis kur un kā iet mācīties.

Z

Z zina 19.07.2011

Oj, Kuldīgas Ģimnāzijas direktores pasākums ir tieši tāds pats!

S Sakašvilli 01.08.2011

Man bija lidzigi.
Braucu ar vinu 15 reizes pa Liepaju. :D
Parekiniet tas ir 150ls.
Apnika ar vinu plesties. :D
Pargaju pie cita autoskolas instruktora.
Nepagaja ne 2 nedelas ka vaki man kabata. :)
Un tagad zimejos ar autinu.
Nebutu gajis prom vel tagad slidinatu liepajas ielas... Un gaidiitu garas pipauzes vai toletes apmeklejumu.

D Daniels 01.08.2011

Ganjau tualetes visns pucē raķeti. :D

K kika11 09.07.2012

Tiesam looti neiesaku izmantot so skolu, varu pateikt visu to pasu un vel plusa tas kavini ir loti nekaunigi krapnieki, jonobraukti jau pari pa 200 ls, bet rezultats pilnigi nekads.vai tiesam tasvis ir likumigi un atlauts?