Rinalds Ķēniņš - Melnzeme

Mīļie cilvēki,pirms jūs zvaniet uz tel. nr.28443377(kas regulāri tiek publicēts "Saldus Zemes"sadaļā sludinājumi)un pasūtiet kādu no šī pārdevēja minētajām precēm(smilts,grants,melnzeme utt.),padomājiet.....!Pasūtīju melnzemi,atveda visīstākos dubļus,kas ne tuvu nelīdzinās melnzemei. zeme,ko gribēju ar šo melnzemi uzlabot,ir tūkstošreiz labāka par to, ko man atveda. Protams,ka samaksāju naudu...100,-euro par 12 kubiem dubļu!!!

J

J jugita26 03.06.2015

Pēc sūdzības ievietošanas Rinalds Ķēniņš mani uzmeklēja.Parādīju, kāda zeme man ir atvesta.Rinalds piekrita, ka tas tiešām nav tas, ko prasīju un par ko samaksāju, tāpēc(gods kam gods)atdeva man manis samaksāto naudu atpakaļ.Bija noticis pārpratums.Rinalds bija sapratis, ka man vajadzīga augsne nevis melnzeme.
Centos savu sūdzību no portāla izdzēst, bet tas (diemžēl) nav iespējams.