www.sudzibas.lv RIMSI Nekvalitatīvi un lēti materiāli pa lielu naudu

RIMSI - Nekvalitatīvi un lēti materiāli pa lielu naudu

Ziemassvētku laikā pieteicu iebūvējamā skapja (līdz 3 metriem) ražošanu.
Atbrauca ātri, man pieņemamā pēcdarba laikā, ar bīdāmo durvju faktūras paraugiem, visu nomērīja ar lāzera mērītāju. Likās, ka super serviss. Pasūtījumu līzingā noformēju 06.01.2020.
Pirmais, par ko izbrīnījos, ka rasējuma tāmi e-pastā neatsūtīja, līgumu arī. Atsūtītais rasējums izskatījās perfekts, informēja, ka strādā tikai ar kvalitatīviem materiāliem. Cena liela, bet cerot uz kvalitāti, tai piekritu. Sāku gaidīt. Solījās, ka 3 nedēļu laikā būs.
Zvanīju, laipni atbildēja, ka tulīt jau būs. Labi. Gaidu.
Ir februāra vidum pāri. Atveda, uzlika un... Jēzus! Viss uztaisīts, lai viņiem ērti, ātri un lēti uzstādīt. Man? Vilšanās. Plauktu sekcijas uztaisījuši atsevišķi, ko nepievieno pie sienas, jo tās esot šķības un spraugas tāpat būs. Tagad putekļiem un , nedod kam vēl, 4 cm no katras puses būs kur krāties. Pat izsūkt nevarēs. Plauktu apakša 2 cm no grīdas arī sprauga un uz 4 skrūvju tapām. Būs plauktos smagumi, sadrups ātri. Ir četras atvilknes, kas būšot ar slīdošiem mexānismiem. Ir, bet ne iekšā slīd, ne ārā labāk nāk un skrab smagi. Lētais kaut kāds mehānisms un skaļš. Man ir cita tirgotāja skapis un ar perfektām slīdošajām atvilknēm, klusām. Viss jau nevar būt forši, nākas arī iegrābties.
Kabeli biju nolikusi gar sienu, lai palaistu skapja iekšpusē. Izmeta vadu istabas vidū, lai pati tur aptinois 10x. Slīdošās sliedes, katrs savam durvju pārim, nevis tāda uz vienas plaknes stabila dubultā slide. Kad pieņēmu darbu, pavaicāju vai nav kādas līstītes ko gar sienu vai griestiem palaist, lai nav spraugu. Tādu neesot. Vilšanās no visām pusēm :(

I

K Kristīne Solo 26.03.2021

Šeit Jums raksta SIA "RIMSI" par Jūsu uzmontēto skapi.

Vēlamies ar Jums atrisināt radušos problēmu ar iebūvēto skapi.

Pirmkārt, vēlētos Jūs informēt, ka sakarā ar to, ka Jums ir šības sienas nebija iespējams uzmontēt plauktu bloku tuvāk sienai, jo plauktu bloks tika izgatavots līmenī. Tā kā sienas izmēri atšķirās, tāpēc nebija iespējams Jums uzlikt līstītes pa malām.
Mēs papildus varam Jums piedāvāt meistara vizīti, lai meistars apskatītos uz vietas vai tiešām ir iespējams ievietos un aiztaisīt šo spraugu.
Furnitūra mums tiek izmantota no viena tipa , taču ja tā Jums skaļi skan, tad no mūsu puses mēs viņu varam noregulēt.
Pēc konstrukcijas mums ir pamata durvis, kuras braukā pa divām sliedēm, bet tā kā Jūs gribējāt papildus noslēpto spoguli mēs ar Jums pieņēmām lēmumui uzlikt mazas spoguļa durvis uz atsevišķas sliedes. Jūsu skapja dziļums atļāva mums šo paveikt, līdz ar to tas bija vienīgais veids kā mobīli ievietot spoguļa durvis skapja iekšienē.

Saistībā ar jūsu vadiem, mēs LSD lentu iebūvējam speciālā penālī, līdz ar to būtu būstisāk padomāt par Jūsu elektrisko ievadi , lai nebūtu tik daudz vadu.

Gaidīsim no Jums atbildi, vai lūdzu uzzvaniet mūsu meistaram, lai aprunātos par iespējamiem uzlabojumiem.