www.sudzibas.lv Rimonne Riga Krāpšana, maldināšana

Rimonne Riga - Krāpšana, maldināšana

Izveidoja lotereju kurā bērni var pievienot attēlus ar savām rotaļlietām. Pāc lietotāju balsojuma, kurš iegūs visvairāk balsu saņem balvu. Balva netika izsniegta lietotājam kurš saņēma visvairāk balsu. Tā vietā izslēdza visus cilvēkus kuri dabūja vairak balsis nekā uzvarētājs. Uzvarētājs uzņēmuma izvēlēts, kas nozīmē, ka vistcamāk arī uzņēmuma darbinieks vai viņa radinieks. Neuzķerieties uz viņu tā sauktajām "loterejām".
Viņu mājas lapa arī ir fiktīva, pēc reģistrēšanās puse nav pat vairs nav latviešu valodā. Lielākā daļa no mājas lapas satura nestrādā.

Хм... Подтасовка - это обычное явление в лотерее! Помниться я это заметил ещё лет так ...дцать назад (тогда экс-Президент Латвии Гунтис Ульманис ещ был Начальником службы быта Рижского района), когда завод рижских шампанских поменять условия конкурса - чтобы участвовать в конкурсе надо было сдать не одну пробку, а три. Так что я давно не верю в эти лотереи. Оосбенно те, которые организованы редакциями газет...