www.sudzibas.lv Rimi Barona Centrs Regulāri Kretīniski tiek sagriezts siers!

Rimi Barona Centrs - Regulāri Kretīniski tiek sagriezts siers!

Regulāri tiek kretīniskā veidā sagriezts pašfasētais siers, kad neviena no tā skaldnēm nespēj nosegt standarta maizes kukuļa šķēli. Šodien arī pilns plaukts ar rimi fasēto Holandes un tilzītes sieru - gabaliņi garākā šķautne knapi sasniedz pusi no šķēles garuma, līdz ar to nav iespējams, sagriežot sieru šķēlēs, pārklāt maizes šķēli pilnībā. Redzēju arī pircējus, kas pārcilājot vairākus siera gabaliņus, atsakās no pirkuma, neskatoties arī uz lielo atlaidi. Citos veikalos sagriezto siera gabaliņu izvēle ir plašāka! Lūgums labot situāciju - izteikt brīdinājumu - stingro rājienu siera griezējiem! Paldies!

A

Komentāri (8)

S sannas 30.11.2023

Nespēju noticēt ka var no pirksta izzīst problēmu. Cik aprobežoti cilvēki Rīgā dzīvo. Katram maizes kukulim siers jāpielāgo? Analfabēt! Nogriez 2 šķēles!

A ap000 01.12.2023

Problēma ir nopietna, JO - kāpēc citos veikalos var _normāli_ sieru sagriezt, kur vismaz viena skaldne ir vismaz 12x6cm liela, bet BaronaCentrā Regulāri TĀ NAV? Kāpēc man būtu tādēļ jāmeklē cits Veikals, ja tajā vietā ir ērti pārsēsties no viena tramvaja uz citu!?

A ap000 01.12.2023

Kādreiz - senos laikos, veikalos bija tāda "Sūdzību grāmata", tagad pat Rimi portālā NAV ierosinājumu sadaļas, tāpēc rakstu publiski, jo nevaru savādāk pievērst RIMI uzmanību šādai problēmai/nepilnībai!

beetlejuice 01.12.2023

Holokausts, Kolumbaina, Ukrainas karš un tava siera šķēle. Postošas traģēdijas. 💔

A ap000 06.12.2023

Jā - briestošais Trešais Pasaules Karš ir NIEKS Pret šo problēmu!-:))) UN vispār - šajā portālā mēs rakstam un diskutējam par _jebkādām_ problēmām, kas apgrūtina mūsu dzīvi. Sūdzības mērķis ir Labot situāciju, nevis Turpināt TO "mazohistiski" Paciest!-:)

Velvetpopstar 01.12.2023

Ne visi ir pro siera griezēji. 😅

A ap000 06.12.2023

Bet būtu labi šādus izmācīt un izaudzināt, ne Tikai Alfā, kur prot sagriezt lieliskus gabaliņus, no kā sanāk lieliskas šķēles veicot VienGrieziena Operāciju, BET arī Baronā Centrā

Z ZemeneMellene2011 04.12.2023

Tu ko ...saipējies galīgi esi?Jopt☆☆☆☆...Ahu☆☆☆☆☆!Aizejbpaārstēj smadzenes...kautgan izskatās ka TEV tādas nav!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes