www.sudzibas.lv Rimi Aleja Nav darbinieku!

Rimi Aleja - Nav darbinieku!

Kārtējo reizi, Rimi aleja nav neviena darbinieka, un nevis 2 vai 3 pat 5min, bet vairāk! Ne pie salātiem, be pie gaļas! Riebjās jau vienkārši, aizbrauc un stāvi tur nezin cik ilgi un kad esi jau izbesījies, tad kāds atnāk neapmierināts uz tevi! Vai arī, ja paveicās un ir darbinieki, tad viņi vienkārši sarunājas savā starpā un izliekās, ka tevis tur nav! Pretīga attieksme!

Gribi ideālo servisu? Nāc strādāt RIMI! Pārādi īsto servisu, kā ir jābūt! :D Par šo algu :D

Es gribu kaut kādu servisu, tur viņa 95% nav vispār! Nevajag man tagad šitās “jēlās” frāzes! Nez kāpēc citos veikalos ir laba un pat lieliska attieksme darbiniekiem. Gribi teikt, viņiem atšķirās tās algas, ja amats viens un tas pats?

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Nahren tev algu? Tāpat iebērsi automātos! Nevajag te bezdēt kautko.

Un lai par pagājušo reizi lai uzreiz samaksā.

Life_is_life 10.03.2022

Boikote to parcenoto vietu

P PastaNigris 11.03.2022

Puse personāla gan jau slimi mājās sēž, ko tu gribi. Uzgrūstu tev 3 personu darbus, aiziet, varēsi klausīties :)

Jā jā, protams, pēc 30min stāv tur 3 katrs savā vietā! Nevajag izdomāt pekstiņus. Es zinu, kā veikalos viss strādā, vīra māte 16 gadus ir direktore Maximai, tākā uz mani šie attaisnojumi nedarbojas! Ir cilvēki kas iet un strādā un ir cilvēki, kas strādāt negrib, bet naudu gan grib saņemt!

P PastaNigris 12.03.2022

Hļupiks tu esi, tu ar savu virsvadību un grandiozo radinieku-atsēdētāju pieredzes bagātību tik tiešām vari ieviest revolūciju, aiziet, pirzdams parādi sutu šiem nedarītājiem )))

No sākuma, vēlams, paskaties kam Tu raksti, es esmu sieviete nevis vīrietis! Sapratu, ka Jūs mākat tikai skaļi runāt, šaubos, ka darbi ir pat uz pusi lielāki par muti. Jebkurā gadījumā, mans mērķis nav pazemot vai apvainot Jūs, bet Rimi nesakārtoto sistēmu, nesaprotu kāpēc viss vienmēr ir jāpārvērš personīgi un jāuzbrūk otram cilvēkam. Veiksmi Jums!