LV RU
www.sudzibas.lv Rihards Urtāns Nekvalitatīvi medicīniski pakalpojumi

AtrisinātaRihards Urtāns - Nekvalitatīvi medicīniski pakalpojumi

Rihards Urtāns ,наихудший врач планеты,клоун в белом халате, в медицине не разбирается,вымогает взятки у больных.Позор страны какой то,щитает себя лором,но он болше на психа из психиатрической больницы смахивает.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2017

Rihards Urtāns vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Li

Komentāri (10)

Ma MarisGarais 14.11.2014

Смотря на ваше заявление вижу что именно по вам психушка плачет, можешь обяснитьситуацию? Или он сказал то что вы не хотели слышать? Извените, но такую истерику просто не возможно принимать всерёз.

Ro Romija 20.11.2014

Par ārstu kompitenci un zināšanām spriež instances, kas izsniedz sertifikātus.Kaitina kad cilvēki uzņemas soģa pienākumus! Dariet savu darbu! Nez vai par Jums neviens nekad nesūdzas? Esat balts un pūkains, vienmēr labā omā un mīlat visus cilvēkus vienlīdzīgi?Tad jau viss šai dzīvē padarīts un laiks doties uz nākamo dzīvi!

El Elita Guntars 26.01.2015

Ļoti žēl, ka šāds komentārs parādās līdz ko Google ievadi ārsta vārdu un uzvārdu. Liels paldies dakterim Rihardam Urtānam par kompetenci, atsaucību un iejūtību, vairāk būtu tādi ārsti Latvijā. Viņš nerēķinās ar savu brīvo laiku, spēj ātri reaģēt un pieder tai jauno ārstu komandai, kas pareizi nosaka diagnozi.

Ri RihardsU 11.03.2015

Lizzie

Lūdzu, pastāstiet par konkrētu situāciju (kad?kur?kad?), kurā Jums no manas puses būtu sniegti nekvalitatīvi medicīniskie pakalpojumi!
Jūsu apvainojumi nav konkrēti.

Ar cieņu,
dr. R. Urtāns

Il Ilga76 02.08.2017

Ejot pie jums biju skeptiski noskaņota, man tā ir izmēģinot kaut ko jaunu. Bija ārējās auss iekaisums. Ziniet jau sēžot pie kabineta biju patīkami pārsteigta par to, ka ārsts pats iet aicināt savus pacientus un smaids līdz ausīm! Un jūsu attieksme apskatot ausi un pārbaudot arī otru, viss kopumā bija augstākajā līmenī. Jūsu esat kompetents, pieklājīgs un ļoti labi, ka pie mums Rēzeknē ir jauni speciālisti un par tādām sūdzībām bez pamata nav ko uztraukties! Saglabājiet savu optimismu un darba sparu arī turpmāk! Esmu runājusi ar vairākiem, kuri jūs apmeklēja un dzirdu tikai pozitīvu attieksmi! Lai jums veicas darot savu darbu un nesatraucieties par šo sūdzību! Zinu vairākus cilvēkus, kuri šajā lapā ir nomelnoti bez pamata! Jums vienkārši jātic saviem spēkiem, bet jāatceras, ka nelabvēļi nesnauž...Ar cieņu, Ilga

Al Alvin 14.04.2015

Mēs jau nesēžam no rīta līdz vakaram internetā, mēs strādājam. Bet kad šis specialists vispār strādā, ja visu laiku sēž internetā un lasa atsauksmes par sevi, guglē savu vārdu, uzvārdu??? Tas jau ir narcissisms.

Al Alvin 14.04.2015

šis teikums -spēj ātri reaģēt un pieder tai jauno ārstu komandai, kas pareizi nosaka diagnozi. Skaidrs, ka to raksta kolēģe, tāpēc neieskaitīts.Cik labi, ka mēs piesedzam viens otru. Cilvēkiem ir jāzina patiesība.

Je Jekaterina Kunakovska 01.12.2017

Dakteris Urtāns man ļoti palīdzēja un izārstēja, kad man bija nopietni sarežģījumi pēc vienas operācijas, veiktas citā slimnīcā. Un palīdzēja ne tikai fiziski, kā arī visu laiki mierināja un atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un visu skaidroja, kas ir ļoti svarīgi pacientiem, kuri ir tādā stāvoklī, kurā es biju.

Ga Gatis Galvanovskis 11.03.2019

Par Rihardu Urtānu varu teikt tikai to labāko.Mūsu puisītis bērnībā ļoti daudz un bieži slimoja ar kaklu,auss iekaisumiem,iesnām,utt,bet pateicoties Rihardam Urtānam visas ausu,kakla un deguna vainas ir pazudušas.Rihards Urtāns arī pats personīgi veica operāciju izoperējot adenoīdus,un nu viss ir kārtībā.
Atminos tāpat,ka kādā brīvdienā,kad mums ar ātrajiem atveda uz Rēzeknes slimnīcu un ievietoja nodaļā,tad Rihards Urtāns pat savā brīvdienā nežēloja savu brīvo laiku un pats personīgi,ar savu personīgo transportu brauca pie mums uz nodaļu skatīties manu mazo puisīti,lai gan tā bija sestdiena,un viņam bija brīvdiena.
Kaut vairāk būtu tādu ārstu,kā Rihards Urtāns. Un lūdzu nevajag asociēt Rihardu Urtānu ar to bardaku,kas notiek Rēzeknes slimnīcā. Rihards ir vienīgais normālais ārsts tajā lutaušu pilsētā.
Visu cieņu Rihard un veiksmīgi pildīt arī turpmāk savus ārsta pienākumus.

Ar cieņu
Gatis&Rinalds

Po Pompuška 15.01.2020

Прекрасный доктор! Лишь слова благодарности за то, что сразу определил диагноз и назначил лечение, после которого через 3 часа стало легче! Рекомендую!
Не понимаю как можно не найти общий язык с этим доктором...
Приятный, внимательный, умный доктор!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes