Rihards Teniss - krapnieks

Uzmanieties no si viltiga aksta!Loti negodigs naudas darijumos.Aiznemsies acis nepamirkskinot no Jums naudu, bet ar atdosanu ir problemas.Lai ir ar vina pasa roku rakstits papirs, tas vinam pie kajas.Jau cetrus gadus slapstas un begulo, manas, ari draud vel pietam, tads ir uzticesanas rezultats.neuzkerieties uz si bleza .Ceru kads vinam sprandu aplauzis!

G GANKSTERIS 06.12.2011

DZINTRA KONKRETAKU INFORMACIJU. CIK PARADA KUR ATRAST??

P peteris 06.12.2011

Ne Tenis, bet Penis vins ir.

A apkrapta 11.12.2011

Slepjas, bet dzivo Balozos, Kekavas pag.Ja kads mekle vinu, tad draud ar policiju par izspiesanu.Reiz pat teica, ka vins neesot vins, bet vina bralis.Komikis, Zinu, ka parada loti daudziem.Telefons izslegts(26156000), sazvanit nevar.Parasta bleza riciba.

N narajana 12.04.2013

ar ingu plociņu strādā pārī-abi krāpnieki!!!

N narajana 12.04.2013

Vēl Riharda Teņa krāpniecībās iesaistīta viņa sieva, kura strādā Ķekavā vienā no frizētavām.Vina arī melo un slēpj patiesību.Ceru, ka bērni tadi nav...

J Jurists2018 30.05.2018

Vai kāds nezin kur Rihards Teniss strādā?
Informācija nepieciešama tiesvedības uzsākšanai un veikšanai.
Informāciju lūdzu uz epastu [slēpt]@mail.ru