Rihards Lonskis fotogrāfs - Slikts serviss

Mūsu kāzām izvēlējāmies Rihardu Lonski kā fotogrāfu. Satikāmies, iemaksājām avansu, parakstījām līgumu. Kāzu vakarā samaksājām atlikušo daļu. Līgumā minēts, ka 70 dienu laikā fotogrāfs apstrādās bildes.
Komunikācija pēc kāzām - 0!
Rihards izvairās no komunikācijas, ignorējot jebkādas ziņas.
Kārtējo reizi rakstīju un brīdināju, ka ir pagājušas 70 dienas, uz ko atbildēja, ka pēc pāris dienām atsūtīs pirmo bilžu daļu, un tad nākošajā dienā otro.
Protams, neko nesaņēmām un nācās rakstīt atkārtoti.
Kārtējo reizi Rihardam atrodas iemesli, kāpēc nevar izpildīt to, kas līgumā ir noteikts.
Ir pagājušas 92 dienas, un neesam saņēmuši pat pusi no līgumā noteiktajam bilžu skaitam.
Ir rakstīts gan sociālajos tīklos, gan whatsupp, gan zvanīts - Rihards ignorē, nesniedzot nevienu attaisnojošu iemeslu, kāpēc mums būtu jāgaida, bezkaunīgi ignorē.
Skatoties bildes, rodas arī iespaids, ka Rihards nav cilvēks, kuram būtu jāiemūžina tik svarīgi dzīves mirkļi, jo lielāko daļu redzēto kāzu bilžu ir kauns rādīt viesiem. Bildēs bieži vien priekšplāna parādās nevajadzīgi objekti / cilvēki, vai arī bilde ir nepilnīgas, neapstrādātas.
Noteikti neieteiktu izvēlēties šo cilvēku, kā fotogrāfu, jau tikai viņa bezkaunības dēļ.

really? 20.11.2018

Pasi izvelejaties no neskaitamiem fotografiem un tagad noliekat,ka sliktas kvalitates bildes un ari fotografs nekam nederiigs?