www.sudzibas.lv rigonda ''Rigonda'' ''рулит''!!!

rigonda - ''Rigonda'' ''рулит''!!!

Добрый день,всем!Хочется написать несколько строк о заведении ''Ригонда''.Отдыхали с друзьями в диско-баре ''Ригонда'',заказывали в баре напитки садились за столик,но только стоило отлучиться потанцевать или по нужде выйти,напитки волшебным образом испарялись,вместе со стаканами,и так несколько раз подряд.На обрасчение к администратору,мы получили ответ в грубой форме,что они не следят за напитками,мы сами должны следить за ними,а то что мы покупаем у них напитки-это наши проблемы,можете не покупать,и вообще будете возмущатся вас сейчас охрана выведет из клуба.Мы решили сами покинурь этот ''VIP'' клуб.И нашли место более достойное для нашего отдыха.Так что,если будете отдыхать в этом заведении будьте готовы к такому отношению.Видимо у них лозунг клиент всегда не прав.Во избежании подобних недоразумений,которые могут испортить Вам отдых и настроение,я бы посоветывал выбрать другое место для Вашего отдыха.Приятного Вам всем отдыха!!!

C

Dannii Disaster 20.10.2012

"VIP klubs"??? Nu, Tu pateici! Es netaalu dziivoju...
Rigondaa katru piektdienu/sestdienu notiek visu Purchika atkritumu saiets. Taadas urlas un salashnjas savaacas, ka pretiigi garaam iet!

A adri25-07-86 10.10.2014

veletos, izteikt savu viedokli par nakts kluba "'Rigonda"' personalu, un ne tikai
personāls ir daļāji normals iznemot kluba administrāciju, mēgināju atrast kādu vietu viņu saitā lai uzrakstītu sūdzību tiesi viniem, bet izrādās viniem nav tādas sadalas pat.
Ļoti gribētu lai kluba administrāciju nomaina, jo attieksme pret potencialiem klientiem ir vienkārshi cūciska no viņas puses.
Un vel jautajums ko vinji lēj tajās glāzes iekšā kad pasūti alkoholu, atnāko skaidrā nedzērusi vispārībā un pasutot vienu glāzi dzēriena, pekšni jūties piedzeris. Vai nejauc kaut ko, un tā jau nav pirmā reize, Un ne tikai es esmu nonākusi pie tādiem secinājumiem, cik paziņu or bijuši visi saka to pašu, , diemzēl nezinu kur adresēt sūdzību tieši par alkohola pārbaudi, bet loti ceru ka atradīšu atbildi un mēģinināšu izdarit visu iespejamo lai tur tiktu veikta pārbaude, visa veida.Tas neattiecas tikai uz alkohola pārdošanu, bet ari uz darbinieku kompitentu ricibu un atbilstību. šam amatam

E Elizabete Sokolova 11.10.2014

Tad jau labak seit! http://goo.gl/KBkSQS