Rīgas ziepju manufaktūra - pārdevēja

Šodien, 3. augustā iepirkos Galleria Riga veikalā Rīgas ziepju manufaktūra. Apkalpošana bija briesmīga. Veikalā bija viena pārdevēja un bija diezgan skaidri saprotams, ka viņa atradās apreibinošo vielu iespaidā. Stāvēju pie kases ar izvēlētā ziepēm, viņa vienkārši stāvēja veikala vidū un laikam īsti nesaprata kas būtu jādara. Beidzot kad pienāca pie kases tā diezgan normāli uzbļāva "Vai tad tur nebija tādas jau iesaiņotas?" Vai tad tas man būtu jāzina, kas viņai tur ir vai nav iesaiņots! Dies pasarg tagad būs jāiesaiņo nelaimīgie 2 ziepju gabaliņi! Saiņošana notika ļoti lēni, skaidrs ka cilvēks nespēja koncentrēties, kasē viss tika iesists 2 reizes, jo ar pirmo nu nekādi nesanāca. Kļūdas kļūdu galā... Tātad nezinu, kas tieši bija vainīgs, bet kaut kas jau nu tika lietots. Ejot otreiz garām veikalam, redzēju ka nu jau veikals bija pilnīgi tukšs, arī bez pārdevējas, laikam bija aizgājusi ''uzpildīties''... Darba devēji! Nu lūdzu skataties, ko jūs pieņemat darbā un vai pārdevējai ir normāli apreibināties darba laikā...

V

A aRTIX 03.08.2011

sūdzambībelerakstāmgaldssēžuzpodamikimaus!!!

! !! 03.08.2011

Vai pārdevēja nebija aptuveni 50 gadus veca, blonda, liela auguma?

T ToViktorija 03.08.2011

Ko gan lai citu darītu šī pārdevēja, ja dienas laikā vien pāris pircēji iegriežas!

V Viktorija 04.08.2011

Jā, bija ap 50 gadiem, blonda, dūšīga.

T ToViktorija 04.08.2011

Tas ir labi, jo no viņas taukiem sanāks krietni daudz ziepju, jo kā zināms, ziepes pagatavo no taukvielām, kritušo dzīvnieku taukiem u.t.t.

! !! 05.08.2011

Viktorija, man tieši šajā veikalā dienu iepriekš tieši šī pati pārdevēja arī sagādāja problēmas. Acīmredzot, vienkārši neprofesionāls cilvēks pieņemts darbā.

K Krista 08.08.2011

Komentaari nav jaaraxta seit, ir jaazvana uz ofisu un jaasaka suudziiba tur!!! Un jaazino galerijai Riiga vaddibai pa telefonu!!! Viss, un tad riit paardeveeja vairs tur nebuus!!! :)

T ToKrista 08.08.2011

NU uz to, ka kāds pazvanīs un pasūdzēies, nav iemesls atlaist no darba. Jāpierāda, ka tā bija.

K Krista 12.08.2011

Bet uz to ka juus internetaa raxtat komentaarus veel jo vairaak jeegas ir maz... Sorry LV tagad kriize simtiem cilveku meklee darbu, un biznesmeniem ruup bizness...Bet mee latvieshi taadi esam kaut kur pukstam pukstam bet pie lietas nenonaakam...suudzeeties un suudzeeties...tikai taa var laboot situaaciju...:)