Rīgas ziepju fabrika - Baisa apkalpošana

Pirms izkratīt sirdi, palasīju līdzīga tipa sūdzības par "Stenderu". Laikam pēdējā laika tendence pat šādās, it kā zolīdās vietiņās - pārdevēja pielīp klāt kā muša jau kopš pirmā soļa speršanas pār slieksni. Konkrēti runāju par Galleria Riga "Rīgas ziepju fabrika" veikalu. Pārdevēja gados, acīmredzami neprot apkalpošanas kultūru, izskats diezgan nepieņemams (negribas būt neiejūtīgai, bet, ja kājas ir kaut kādā veidā slimas, milzīgas problēmas ar ādu, tad var taču darbā uzvilkt arī bikses, vai ne?). "Palīdzēt?" skan jautājums tieši sejā, kad starp mani un pārdevēju palikuši vairs tik kādi 10 centimetri. Par to, ka pati nevaru paņemt burbuļbumbu un paošņāt, bet degunā tiek iebāzta pārdevējas rokā turēta bumbiņa. Uz atbildi, paldies, es pati kaut kā.. paskatīšos, padomāšu.. nekādas reakcijas. Beigās ātri, ātri izvēlējos jau zināmu preci, nopirku, lai tieku no turienes ārā, saglabājot SAVU pieklājību. Katrā ziņā veikalam būtu vērts pieņemt mazliet profesionālāku personālu, jo šī sieviete būtu par uzbāzīgu pat centrāltirgū.

!

S semaks 03.08.2011

Pie vainas ir LV veikalu stulbā vadība, kas pārdevējiem liek tā darīt. Vadītāji no reālās klientu apkalpošanas nesajēdz neko, salasījušies pārgudras grāmatas, bet neko nav sapratuši. Latvietis nav ne turks ne amerikānis, mūsu mentalitātei uzbāzīgi pārdevēji nepavisam nav vajadzīgi, bet ej tu ieskaidro to kādam rīkotājiņam-direktoriņam.

P pārdevēja 03.08.2011

Pārdevējai nav ne mazākās vēlēšanās tev uzbāsties.Būtu viņas vara, viņa stāvētu mierīga un gaidītu, kad tu izvēlēsies preci.Diemžēl, tāda uzbāzība tiek pieprasīta no vadības puses.

Z Zane 03.08.2011

Ar šādu attieksmi paši veikali atbaida klientus, jo arī es mēdzu pat neiet veikalā, kurā nav neviena pircēja, jo nevēlos, ka man uzbāžas. Un citreiz pat ātrāk izeju no veikala, ja uzmācība traucē aplūkot preces.

P Pircēja 03.08.2011

Es parasti palūdzu, lai mani netraucē, jo vēlos pati visu apskatīt.Un piebilstu, ka ja būsiet vajadzīga es jūs pasaukšu.Parasti tas palīdz.

! !! 03.08.2011

Tur jau tā lieta, ka uz mājienu, ka es pati varu apskatīt un izdomāt, nebija nekādas reakcijas. Un jā, pati strādāju par pārdevēju, zinu priekšnieku vēlmes, bet māku atrast vidusceļu, turklāt šī sieviete savā "apkalpošanā" uzvedās nu ļoti prasti. Ir meitenes, kuras ar savu "uzbāzību" pat netraucē. Lai šajā portālā es personīgi ko ierakstītu, situācijai jābūt ekstremālai :)