S Santa Lapina 27.07.2015

Mana meita šo skolu pabeidza un man kā mātei viss ļoti patika. Varu teikt tikai un vienīgi visu to labāko par šo skolu.

Z zigis13 12.01.2017

Agrak bija loti laba skola, paslaik no labas skolas ir palikusi tikai skaista eka. Direktors pilnigi vienaldzigs, skolotaju prasibas milzigas. Ja velaties dzivot bez briva laika un sabeigtu veselibu, tad iesaku so skolu. Stundas beidzas velu, 16-17. Paraleli kontroldarbiem tiek uzdoti vel dazadi darbi- referati vesture u.c. Skolotaji pasi stasta, ka miegu saja skola var izbaudit tikai vasara un tā ari ir! Nomacijos saja skola 1,5 gadu un nenozelu, ka aizgaju. Direktors un vadiba uztraucas par skolas reitingu,jo skola jau ta ir loti kritusies. Vienozimigi neiesaku iet uz so skolu! Uzsvert varu vel anglu valodas skolotaju Lidumnieci, kura butu odina manam negativajam komentaram par so iestadi.

Z zigis13 12.01.2017

*odzina