www.sudzibas.lv Rigās Vakarskolas? Kur es varu atrast vakarskolu

Rigās Vakarskolas? - Kur es varu atrast vakarskolu

Kur lai es atrodu vakarskolu priekš tiem kuri pameta skolu kad pabeidza 9 klasi? Es pametu skolu pēc 9 klases un neesmu bijis tajā šausmu cietuma 2 vai 3 gadus bet tagad man ir jāatgriežas atpakaļ, es taču nevaru dzīvot tā visu mūžu...var kāds man palīdzēt vai pateikt kur lai es atrodu vakarskolu priekš cilvēkiem kuri pameta skolu pēc 9 klases kaut kur Rīga, Vecmīlgrāvi vai kaut kur tuvāk...Man is 19 gadi ari..jaa..nosēdēju..ilgu laiku..

P.S Pirmo reizi visu šito izmantoju tāpēc ja es kaut ko nepareizu izdaru, piedodiet man

O Olga 28.12.2010

Apskaties Google liekas Vecmnīlgravi bija jabut, isti nezinu.Riga ir 9 vakara VSK. tad Raiņa 8 vakara VSK. daudz to skolu.

O Olga 28.12.2010

Jelgavas novada Neklātienes vidusskola

Ot, 06/22/2010 - 06:13 — Linda

Jelgavas novada Neklātienes vidusskola uzņem izglītojamos jaunajam 2010./2011. mācību gadam
visos konsultāciju punktos
Elejā, Jelgavā, Svētē, Šķibē, Zaļeniekos

pamatskolā 1. - 9. klasē
vidusskolā 10. - 12. klasē:

J Jautauntevatbildes 28.12.2010

I inga 28.12.2010

talmacibas vidusskola. maksa protams naudu, bet ir laba skola, ar labiem skolotajiem.

I Ingus 28.12.2010

Paskaties pievienoto Excel failu
"LR vispārizglītojošo vakara (maiņu) skolu kontaktinformācija uz 2009./2010. m.g. sākumu"

L LJutik 28.12.2010

Artur, v Rige, v samom centre, vernee okolo centraljnogo bazara estj vecerka. tam ucatsja s 8 klassa i do 12. estj utrennjaja smena i vecernjaja, obucenie na russkom i na latisskom.. obucenie besplatnoe, edinstvennoe, kazetsja, za registraciju 3, 00 Ls nado zaplatitj.teplo, suho, komfortno, i ucitelja s ponimaniem otnosjatsja.. ja sama 6 let ne ucilasj, a potom posla, i nicego. zakoncila skolu, kak odna iz lucsuh.. udaci tebe!!

J Jehidna 01.01.2011

Jā, pašā Rīgas centrā, aiz Centrāltirgus ir Rīgas vakara ģimnāzija. Tiešām super skola, pati pabeidzu, iesaku arī tev. Lai veicas!!

Z Zane 13.01.2011

Sveiks Artūr!
Te ir pieejama informācija par vakarskolām :

Taču, lai Tevi pieņemtu 10.klasē ir nepieciešama 9.klases liecība un diploms. Kad būsi izdomājis uz kuru iet, iesaku ieskatīties skolas mājaslapā vai arī piezvanīt uz skolu par pieņemšanu.

Esmu dzirdējusi, ka Raiņa vakarskola ir ļoti normāla. Paziņas ir mācījušies 14. vakarskolā, arī tur ir ok.

Lai veicas!

H harijs 13.01.2011

Man nepabeigta 5 kl.Un mūžs pagājis. Vai tādēļ esmu sliktāks par citiem? Nu jā nemācēšu aprēķināt kosmisko orbītu, bet vai man tas vajadzīgs.
Ja piemīt intelektuālais potenciāls, tad izglītība nav noteicošā.