Rīgas vakarskolas - Jautājums

Labdien!Vēlējos apjautāties, vai es varu iestāties kādā no vakarskolām Rīgā ja nēesmu pabeigusi 9 klases?Ja jā tad kur un kā?

š

A alise 02.10.2009

tev vispirms jauzzin kura skola velies macities un jadodas uz turieni!velu veiksi.ceru ka vel var iestaties.

A alise 02.10.2009

un kura pilseta????????Ruga ir vairakas skolas, bet citur nezinu

š šarmantā 02.10.2009

vnk baidos ka mani pasūtīs kkur tālāk...jo man nau 9 klases...

D dikana 03.10.2009

dla takih kak ti i estj ve4erka, dla teh kto ne smog ili ne za hotel zakon4itj normaljnuju wkolu, teperj doroga v ve4erku! a to wto net 9 klasov, eto bez raznici, tam vostonoviwsa v tot klas, s kotorogo zakon4ilasj tvoja u4oba!

P pufa 03.10.2009

priekš šarmantajām visas skolas ir uz Čaka ielas neatkarīgi no tā, cik klases iesāktas un cik pabeigtas.

A Agris 03.10.2009

Jā, un tāda Pufa vairāk neko dzīvē nesasniegs, kā tik caurām dienām sēdēt netā un bezjēgā klabināt ''klavieri'' un stulbi visu komentēt.

A Agris 03.10.2009

Un pirms kko bezjēdzīgu pļūtī pretī, esmu sasniedzis dzīvē ļoti daudz un neparko nesūdzos, tik kārtējo reizi iekrita acīs tavs nejēdzīgais un arī citi tavu ''biedru'' komentāri.

P pufa 03.10.2009

Ko tad gudrais Agris lasīs? Tev tulznas uz pirkstiem neuzberzās no šito pāris burtu uzklabināšanas, krāniņu noturēsi?

A Agris 03.10.2009

Zini, savas mazgadīgos izgājienus vari paturēt pie sevis, labāk skaties, ka tava vāvere nesasvīst.Tiešām var redzēt, ka esi degradējusies, kā jau visi, kas pārlieku sēž bezjēdzīgi pie datora.Slimā!

Guga 04.10.2009

iesaku Rīgas vakara gimnāziju! panākumus tur gūsi tieši tik, cik pats gribēsi..tas ir-ja vajag vnk pabeigt skolu vienalga kā, tad arī pabeigsi kautkā..bet tikpat ir visas iespējas pabeigt to izcili, piedaloties visos iespējamos konkursos un olimpiādēs, tad tikai vajag par to ieminēties un Tu saņemsi visu, lai pamatskolu un vidusskolu pabeigtu ar izcilību.
nesen satiku dažus no vadības, šogad esot jau no 7 klases iespēja tur mācīties
P.S. tas ir centrā, uz Gaiziņa ielas, ..ļoti ērti, ja vajag savienot ar darbu utt...ir rīta un vakara maiņas

A andrejs 30.05.2010

a piemēram ja es speciālā intarnātpamatskolā pabeigšu 9 klasi man pateica tākā varu iet uz vakarskolu un uz 5 klasi ir tādas vakarskolas kur ir 5 klase?

R reebok 22.09.2010

mani ari interese ir vispar riga tadas skolas kuras pieniem no 5 klases???

D Dmitrijs 03.01.2011

Kads var ieteikt kadu vakareni, Rigas centra? Skolu pametu jau ar nebabeigtam 8 klasem. Iestajos arodskola, tas bija tiras šausmas. Pabeidzot arodeni ieguvu atsledznieka specialitati. Pec kada laika aizbraucu stradat uz Angliju, tris gadus nostradaju tur un tagad atgriezos Latvija jo tiesam gribu dzive kaut ko iegut. iesakiet kadu vakareni vai ko citu kur varu iet ar devinju klasu izglitibu.