Rīgas un stila modes tehnikums - Stundu skaits

Rīgas un stila modes tehnikumā audzekniem liek mācieties pārlieku vairāk neka grafika norādīts, pēc stundu skaita kas ir dots skolai stundas pēc skaita obligāta ir izņemtas bet skolas vadība kas sastāda stundas uz savu gribu skolēniem liek klāt desmitiem stundas arpus noteikta stundu skaita, un līdz ar to netiek izņemtas stundas kas vel būtu jāizņem! Pierams noteiktais stundu skaits bija 80 mums liek macitiem 100! Visi skolotāji un audzēkni ir neizpratne, kadeļ liek stundas kuras sen ir beigušas! Tas nav normāli! Mēs loti vēlētos lai kāds atrisina so problemu, bērni nav apmierināti ar šādu patvaldību no skolas! Piespiež mācities papildus un pietams arpus noteikta stundu skaita!

Tu Turkey901 07.06.2019

Aicinām tehnikumu samazināt stundu skaitu, tā vietā pielikt pāris mācību gadus klāt, cerams, mēs netiksim ignorēti un tiksim sadzirdēti!

Cr critical thinker 08.06.2019

nu, kādu gadu latviešu valodas nekaitētu, tas nu skaidrs.