www.sudzibas.lv Rīgas ūdens Neinformēšana

Rīgas ūdens - Neinformēšana

Paldies, ka relatīvi laicīgi paziņo, ka nebūs ūdens konkrētos datumus un laikos.
Bet pilnīgs FUI, ka nevar arī pastāstīt, ka tiks uzrakts ceļs pie mājas un es nevarēšu izbraukt ar savu auto.

Papildinu ar liekiem simboliem, lai sasniektu 350 simbolu skaitu, lai šī sūdzība būtu publiska. Papildinu ar liekiem simboliem, lai sasniektu 350 simbolu skaitu, lai šī sūdzība būtu publiska.

Tu Turkey901 28.09.2019

Pie kāpņutelpas bija jāuzkarina karte ar iezīmētām darbu norises vietām?!

No Noboby 28.09.2019

Ja tas var apgrūtināt mājas iedzīvotājus, tad jā, viņiem vajadzēja. Tā ir arī normāla cilvēciska rīcības kuras definīciju protams Latvijā retais tik saprot

In Intars Preticis 29.09.2019

Karte būtu ļoti cilvēcīgs risinājums - bet pieļauju, ka tas strādnieku bars paši vēl pirms sākuši rakt nezina, kur jārok.
Bet nu vismaz pierakstīt, ka var tikt traucēta iebraukšana/izbraukšana jau nu gan varēja.

Ot Otis 29.09.2019

Tas būtu pašsaprotami, ja izliktu informāciju pie mājām. Cilvēks ir informēts un ar to rēķinās, un nav pēc tam visa šī samazga internetā. Tītar, cilvēki te domā par cilvēcīgiem apstākļiem apkārt, bet atrunas ,ka savā laikā ne tādus vien s*dus daudzi izstaigāja, tas nav arguments, jo patreiz ir tik daudz iespēju,lai uzlabotu cilvēku dzīvi.. informatīvā telpa, tehnoloģijas. Bet tādi kuri gatavi ēst speķi aiz bada, stāvēt pārbāztos transportos, dzīvot vienos un tajos pašos rajona s*dos nekad to nesapratīs.

Vi vitols 29.09.2019

Rīgas ūdens ir ļoti bezkaunīgs kantoris.