www.sudzibas.lv Rīgas Tūristi Atcelts brauciens

Rigas Turisti - Atcelts brauciens

Akcijas laikā iegādājos kuponu braucienam uz Sartai Zirgu skriešanas sacensībām. Ļoti gaidīju šo braucienu, izlūdzos darbā brīvdienu un gatavojos, bet... trīs dienas pirms pasākuma tūrisma aģentūrā paziņo ka brauciens atcelts sakarā ar aukstumu!!! Bet tas taču IR LEDUS skriešanas sacensības, ko tad Rīgas tūristi vispār organizē ziemā ekskursijas ja ir tādi vārguļi!!!

I

F Fabians Kapustjonoks 06.02.2012

bet ir sals pareizi ka tacel

F Fabians Kapustjonoks 06.02.2012

Bet ir sals pareizi ka atcel

Z ziilaans1 06.02.2012

ja būtu vējš 30m/s arī ņaudētu te? :))))

A aga 07.02.2012

Tādā salā, kāds bija šis, pat 20 min. nevar uzturēties laukā, tāpēc ir pilnīgi pašsaprotami, ka atcēla. Es vienu dienu gāju uz veikalu, ceļā apm. 10 min., bet atpakaļceļā biju tā nosalusi, ka nezināju, vai līdz mājām maz aizvilkšu.

I Inga 08.02.2012

Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Ja gribi izskatīties labi nevis lai būtu silti tad protams nosalsi.

G gargoyle 28.12.2012

Ugu. Un, kad kāds apsaldēs pirkstus, tad tepat sūdzībās rakstīs, ka firma necilvēcīga, aizmirsa pabrīdināt, ka ārā auksts...;oD