AtrisinātaRīgas Tehniskā Koledža - nekopetenta skola

Ceru ka šo izlasīs visi kas plāno doties uz RTk. (profesionālā vidusskola, par augstskolu nemācēšu teikt)
Tātad - pirmais ko vēlos pateikt ka šinī skolā notiek pamatīga naudas atmazgāšana un iuzspiešana (gan sākot ar stipendijām, beidzot ar projektu naudu kas piešķirta audzēkņiem)

No manas personīgās pieredzes - biju apmaiņas pieredzes programmā kur saņēmu aptuveni 2000 euro lielu eiropas finansējumu .. beigu beigās mums melojot no mums tika aptņemti aptuveni 500 euro (no 6 cilvēkiem.. kopā 3000 euro vienai skolotājai) ar to vēl nebeidzās - pēc projekta mums vēlējās atņemt atlikušo naudu, kas pēc noteikumiem bija mūsu - kad saprata, ka neesam stulbi, pēkšņi uz mēnesi apklusa un pēc tam prasīja 210 euro no naudas, kuru tehniski mums bija jāņem līdzi kā drošības naudu.. tā kā sanāk ka prasīja lai no personīgās naudas atdodam skolotājai 6 cilvēki 210 eiro katrs.. Vēl cīnamies tīri principa pēc - bet tas ir sabojājis visus mācību gadus man

Tad turpināsim par skolotājiem - skolotāji naivi sēž par minimālo algu un tic ka viss norit kā vajag, tai pašā brīdī viņiem aiz muguras priekšniecība ar algām 7000 (Ls rēķinot) un uz augšu pat neatnāk uz skolu un vienaldzīgi izturas pret visu - tai pat mirklī, tie kas palikuši atbildīgie (mācību pārzinis, administrators skolā utt) ir psihopāti, staigā pa skolu, rauj vaļā durvis un bez iemesla skrien klasē un par katru mazāko sīkumu cenšas iegāst un nolamāt.

Un paši skolotāji - manā specialitātē no 10 skolotājiem 7 ir pilnīgi un galīgi nezinoši savā spoecialitātē un kā skolotāji ļoti slikti - neviens nevar neko iemācīties.. no 17 cilvēkiem 4 sekmīgi un mums cenšas iestāstīt ka mēs nemācoties .. katru gadu pabeidz skolu mazāk par 10 cilvēkiem.. uzsāk ap 30 (katrā kursā) bet uz mums tikai bļauj ka nemācamies un esam stulbi - liela daļa no tiem kas atnākuši ir tiešām gudri un prasmīgi..
Skolotāji kuri saistīti ar datoriem ir īpaši slimi.. viens ir astrologs kuram no datortehnikas nav ne mazākās saprašanas.. vienīgā programmētājas skolotāja visu laiku runā ar datoru un spēlē solitairi..
Reizēm skolotāji vnk neredz iemeslu pat uz skolu atnākt - pazīstu meiteni kurai pirmajā kursā stipendija bija atkarīga no tā vai angļu valodā izliks atzīmi .. skolotāja neatnāca divas nedēļas nevienu nepabrīdinot . Man personīgi līdzīgas situācijas bija visus pirmos kursus..

Secinājumi - gribi iet uz rtk prof. vidusskolu ? Tev ir jābūt vai nu ļoti izmisušam vai ķertam .. Viena no drausmīgākajām skolām .. vēlies par elektriķi vai automehāniķi - labāk kandavas prof. vsk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 23457567 06.01.2016

"Vēlētos pateikt, to ka iepriekšējā sūdzība kurā rakstīju par RTk ir nepatiesa un ar nepārbaudītu informāciju.

Vēlētos atvainoties, ja ietekme no sūdzības bija savādāka kā to biju plānojis. Neesmu gatavs stāties faktu priekšā un pašpārliecināti piekrist manis teiktajam, vai par to galvot.

Pieminēju skolotāju neierašanos skolā. Arī teiktais par to ir nepatiess un nepārbaudīts. Tās bija maldīgas baumas, kas man būdamam neapdomīgam un tuvredzīgam, ir tieši ietekmējis skolotāju.

Esmu arī izmantojis pārāk pārspīlētus terminus, kas nevar tikt attiecināti šinī situācijā, un var radīt sekas, par kurām neesmu pārdomājis."

G Gepardsnr1 11.02.2014

Galigs stulbums kas tur uzrakstits! Esmu saja skola absolvejis gan videjo profesionalo, gan pirmo augstako specialitati un tiesi uz datoriem! Tur macities ir gruti jo no tevis tiek prasits viss augsta limeni un gruti tikt lidzi! Piekritu dazi skolotaji ir divaini bet katrs ir savas specialitates lietpratejs, lai gan biezhi vien stasta citas lietas, kas galigi nav pa temu! Pats biju tur uz robezas pabeigt vai nee.., ljoti ilgu laiku knapi noturejos skola budzeta grupaa, bet beigu beigas ejot un runajot ar skolotajiem personigi un darot ko vinji no tevis prasa var izkjepuroties un tiesam iemacities lietas kas ljoti noder! Sobrid ikdiena pielietoju visas tur iegutas zinashanas un esmu ljoti pateicigs shai skolai ka man tadas zinashanas deva un izglitoja mani! Taka galigi nepiekritu tam ko autors ir rakstijis par sho skolu!!!

K kmil 21.02.2015

Šī bilde varētu izskaidrot, Šeit pieminētā "astraloga" stundu!