Rīgas Taksometra Parks AS - Krāpšana

Strādāju vairākus gadus šajā uzņēmumā par autobusa vadītāju. Uzņēmuma vadība veido fiktīvas shēmas.vadība parkā esot itkā formāli atlaista no darba,bet viņi joprojām strādā,tas norāda ka ir izkrāpti lieli naudas līdzekļi no Valsts. Parku ir pārdevuši,un darbinieki visi ap 250 autobusa vadītāji paliek bez darba.kompensācijas nekādas netiks izmaksātas,parkam neesot naudas.vienīgi visiem izsniegtas sīkas noprintētas lapiņas,lai itkā ejot strādāt uz Liepājas autobusa parku.tas,ja vēlaties vispār nepaliktu bez darba. Tur vajadzētu steidzīgi iejaukt KNAB biroju,jo kamēr vēl nav slēptās visas pēdas. Viņi fiktīvi uztaisīja shēmu tā,itkā uzņēmums nav bankrotā,lai tikai parkā darbiniekiem nebūtu jāizmaksā nauda. Ar cieņu A.B