www.sudzibas.lv Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu baznīca Kapu runātājs Krišjānis Dambergs

Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu baznīca - Kapu runātājs Krišjānis Dambergs

Atcerējos par vienu fruktu uzmetēju kas ir Rīgas Sv. Alberta draudzes prāvests Dambergs Krišjānis un nolēmu par to uzrakstīt, lai neuzraujas kāds cits ar. Mammas bērēs pēc ieteikuma devos uz šo draudzi un sarunāju ka Dambergs būs runātājs. Ierados norunātā vietā un laikā bet Dambergu nācās meklēt pie draudzes esošajā dārziņā kur šis ravēja nezāles un teicās ka uz norunāto pasākumu nebraukšot bet savā vietā iedos kādu citu uz ko es iebildu. Krišjāņa reakcija ne silts ne aukts, atskāra kādi var būt iebildumi uz ko atbildēju, ka ja sarunāts viņš, tad vēlos lai brauc viņš. Tomēr mana nostāja nelīdzēja un iedots tika ļoti vecs dieva kalps, kurš putrojās gan runā gan mirušā vārdā un uzvārdā, kaut gan lasīts tika no lapiņas. Īsāk sakot bija, liels kauns par šo visu cirku. Da lai nolādēts tas Dambergs, bļin karalis atradies, kurš domā ka visiem pazemīgi jādara visu ko viņa augstība sagribēs. Ja sagribēs saulītē pagozēties, tad lai norunas iet pa pieskari. Būtu vismaz atvainojies.

G guntra_e 26.09.2015

Savukārt priesteris Mihails Volohovs mani nobloķēja Facebook, kad mana māsīca viņu uzaicināja draudzēties.
Esam no Jelgavas puses, no kurienes nāk priesteris Mihails Volohovs.
Arī mani priesteris Mihails Volohovs mani neapstiprināja draudzēties facebook.

Aigars31 24.05.2018

es neuzskatu personigi ka kadam svešam cilvēkam būtu kautkas jāpļurkst tuvinieku bērēs .vienalga tas mācītājs vai kas...vienmēr esmu par to brīnījies.. bet nu ja mirušais pirms naaves to prasa tad gan laikam nevar iebilst.. ..

S sincuks1235 21.06.2021

Dagdā katoļu baznīca atteicās kristietīt bērnu jau otro reizi!