www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Starppilsētu autobusu kustību sarakstos nenorādīta pieturvieta "Mēbeļu nams"

Rīgas starptautiskā autoosta - Starppilsētu autobusu kustību sarakstos nenorādīta pieturvieta "Mēbeļu nams"

Starppilsētu autobusu kustību sarakstos nenorādīta pieturvieta "MĒBEĻU NAMS". Pieturvieta fiziski eksistē, bet sarakstos nav atrodama. Kustību sarakstos kā pirmā pieturvieta minēta Rīgas SAO, nākamā ir Teika. Diemžēl jāzīlē kurš autobuss brauc gar "Mēbeļu namu", kurš nebrauc. 2 piemēri. Uzminiet kurš starppilsētu autobuss brauc gar "Mēbeļu namu", kurš nē.
1.Rīga-Kursīši-Saulkrasti
09:15- Rīgas SAO
09:34- Teika

2. Rīga-Saulkrasti-Limbaži
14:00-Rīgas SAO
14:20-Teika

Liels lūgums ievietot šo pieturvietu kustību sarakstos, vai uzlikt paziņojumu par to, kādi autobusi šajā pieturā apstājās. Ja nav iespējams izpildīt ne vienu, ne otru variantu, tad labāk šo pieturu likvidēt, lai cilvēkiem nejauktu prātu.

AS "Rīgas starptautiskā autoosta"