Rīgas starptautiskā autoosta - Pateikšanās

Šī nebūs sūdzība, bet gan gribu pateikt liels paldies, autobusa šoferim nr. 6844. Rīga-Ķekavā, kurš 10.01.2023 pieturēja pieturā ''ādiņas'' plkst.23: 46 virzienā uz Ķekavu. Mums gadījās situācija, ka mūs atveda uz pieturu un kāpjot ārā no mašīnas drauga telefons izkrita. Mašīna kas mūs atveda aizbrauca. Pieskrējām pie autobusa un sapratām, ka nav telefona, tātad nevaram samaksāt, jo maks nebija līdzi un mans telefons bija izlādējies. Šoferītis pagaidīja kamēr mans draugs meklēja telefonu, jo sākumā domājām, ka tas ir izkritis zemē. Sapratām, ka telefona nekur nav un teicām šoferītim, ka, lai brauc. Mēs nekāpsim, jo nevaram samaksāt, telefons ir izkritis mašīnā. Šoferītis teica, ka varam kāpt iekšā un viņš mūs aizvedīs uz Ķekavu bezmaksas. Gribu teikt liels paldies šoferītim! Viss labais nāk atpakaļ. :)

13.01.2023