Rīgas starptautiskā autoosta - Pateikšanās

Šī nebūs sūdzība, bet gan gribu pateikt liels paldies, autobusa šoferim nr. 6844. Rīga-Ķekavā, kurš 10.01.2023 pieturēja pieturā ''ādiņas'' plkst.23: 46 virzienā uz Ķekavu. Mums gadījās situācija, ka mūs atveda uz pieturu un kāpjot ārā no mašīnas drauga telefons izkrita. Mašīna kas mūs atveda aizbrauca. Pieskrējām pie autobusa un sapratām, ka nav telefona, tātad nevaram samaksāt, jo maks nebija līdzi un mans telefons bija izlādējies. Šoferītis pagaidīja kamēr mans draugs meklēja telefonu, jo sākumā domājām, ka tas ir izkritis zemē. Sapratām, ka telefona nekur nav un teicām šoferītim, ka, lai brauc. Mēs nekāpsim, jo nevaram samaksāt, telefons ir izkritis mašīnā. Šoferītis teica, ka varam kāpt iekšā un viņš mūs aizvedīs uz Ķekavu bezmaksas. Gribu teikt liels paldies šoferītim! Viss labais nāk atpakaļ. :)

13.01.2023

Tas gan ir jauki :)
Tikai jācer, ka šoferītim nesanāks nepatikšanas, ja par velti aizveda - norādīts laiks un maršruta numurs..

S SudzibuDelis 13.01.2023

Man prieks, ka cilvēcība vēl pastāv. Tāda situācija man perosīgi negadās bieži, jo pārvietojos ar auto. Un pa ilgiem laikiem bija nepieciešams braukt ar autobusu un tieši gadījās šāda nepatīkama situācija,ka izkrita telefons un nebija iespējas tikt mājās. Negribējām braukt nemaksājot tāpēc uzreiz teicu šoferītim, ka nebrauksim. Bet viņš bija ļoti saprotošs un izpalīdzīgs.