Rīgas starptautiskā autoosta - Par smēķēšanu

Lūdzu, ierādīt smēķētājiem atsevišķas vietas kur viņi netraucētu pārējiem. Un atjaunojiet uzrakstus par aizliegumu smēķēt uz perona. Šodien biju pārsteigta par notiekošo. Perons pilns ar cilvēkiem un starp viņiem ik pa metram stāv kāds un smēķē. Man nav iebildumu par to ko viņi dara ar savu veselību, bet nav pieļaujami ka viņi ar savu darbību kaitē pārējo veselībai.
Paldies.

21.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

K Klēr 21.06.2022

Nu tev nav jāstav tieši grupiņā kur cilvēki smēķē paej maliņa .( vel ir variants apskaties cikos tavs autobuss atiet ,kamēr laiks ir pastaigājies kur citu kur mazāk cilvēku smēķē ,un kad aptuveni laiks pienācis atgriezies )Tak kad Tu ej pa ielu , vai uz veikalu un vai pastaigā uz mežu arī ņem līdzi savus plakātus un aidā . Tak tur arī cilvēku smēķē. Tu ēd pārtiku kura arī ir kaitīga organismam jo apstrādāta ar visādu ķīmiju un tādēļ tagad neēst vispār vai?

RAMONA👀 21.06.2022

Slima suņa murgi ir Jūsu atbilde. Autoostā ir vieta, kur smēķēt un tur arī jāiet. Kāda iemesla dēļ cilvēks stāv uz platformas ātrāk nav ne mana, ne Jūsu darīšana. Cik laicīgi grib ierasties, tik ierodas. Prom jāiet smēķētājiem, jo uz platformas aizliegts smēķēt.
Un nevajag te ielu, mežu minēt. Pārsvarā nekur šajās vietās nav norādes, ka tas būtu aizliegts.

K Klēr 21.06.2022

Es atvainojos jūs esat redzējuši to nesmēķētāja vietu? Blakus pie smēķētāju ja abās pusēs smēķē un pa vidu kādi pāris cilvēki nē( tieši pie tās vienas zīmes kas ir uzlikta ) viņi tur stāv, tā pat dūmus ievelk iekšā tie nesmēķētāji. ( es jau nesaku ka mana darīšana vienkārši ieteicu lai nav jāelpo iekša tie dūmi) nu lai iet laicīgi un sēž un elpo manis pēc bet tad lai nečīkst ka slikti veselībai. Ir atļauts smēķēt uz platformas tikai kādas 2 max 3 ja ne vairāk ir tādas zīmes pārējais viss ir kopīgs.. ( pēc jūsu teiktā jūs kārtīgi nepadomājot izteicāt viedokli jo autobusa pieturas ir uz ielas tieši tā,un kā jau jūs minējāt tur nav norādes ka tas būtu aizliegts.( tikai tās pāris zīmes)

D Disko persiks 21.06.2022

Smēķētājiem jāiet malā, nevis jāstāv un jāsmēķē kur arī bērni var stāvēt un gaidit sabiedrisko transportu

K Klēr 22.06.2022

Tā arī viņi visi paies malā,kā kāds ko teiks. Maz ticami bet nu labi.

RAMONA👀 22.06.2022

Spēkā esošie normatīvie akti aizliedz smēķēt pieturvietās. Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.

K Klēr 22.06.2022

Un cik daudz ir darīts kas par to? Pilnībā nekas. Gadu gadiem kā Tur smēķēja tā smēķē ne tur sods ne kas.

RAMONA👀 22.06.2022

Bet pateikt, ka nesmēķētājiem jāiet prom un ar plakātiem jāstaigā, ir nevietā...

P Palīgs neskaidrajiem 22.06.2022

Nu gan, pārējiem jāiet maliņā lai smēķētāji var izsmēķēties! Klēr, paej maliņā un neraksti te vairāk savas muļķības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes