Rīgas starptautiskā autoosta - Nepamatota apvainošana

Rīgas autoostā sabiedriskajā tualetē ļoti necilvēcīgi tika apvainots mans brālis invalīds. Viņš uzrādot savu apliecību tika apmelots ar apliecības Zādzību policijas izsaukšanu un noveda manu mazo brālīti līdz asarām. Redziet, neesot izskatījies līdzīgs. Un mazais puika būdams slims nezināja savu personas kodu no galvas, kad viņam to jautāja. Darbiniece izturējās necilvēcīgi un cūciski. Kā nav kauna apvainot mazu slimu puiku? Vēl šobrīd gribu aiziet pie tās vecenes un nolamāt viņu par tik necilvēcīgu uzvedību pret apmeklētājiem.

R

R rudulis111 28.11.2015

Nu ne tikai tualetē! Informācijā sēž prātu izkūkojis pensionārs. Iegāju uzzināt informāciju par busa kavēšanos, šis klāt un sāk neadekvāti bļaut! Formas nekādas, kas šis tāds, apsargs ne apsargs, sen jau pensijas gados, tādam mājās jāsēž nevis jāapvaino cilvēki! Vai autoostas vadība nevar atrast darbinieku pie normāla saprāta bez vecuma marasma?

S Skrundenieks 30.11.2015

Tā tualēte nenormāli smird! Tas trakais vecis ir Rīgas autoostas vizītkarte, cik braucu tik šis tur aktīvi trako!
Apsargs nez vai sis ir bez formas bez kādas identitātes zīmes. Kam tāds tur vaidzigs?

F flowerbox 04.12.2015

Miskaste tā Rīgas autoosta. Viens riktīgs bomžatņiks, pilns ar smirdošiem dzērājiem un bomžiem! Kam tāds sabiedrības atkritumu perēklis tur vispār vajadzīgs? Biļeti var nopirkt internetā nu sliktākā gadījumā pie šofera. Tas autoostas it kā sniegtais serviss ir zem katras kritikas. Netīrība un skolā negājuši darbinieki, kas izskatās kā darba biržā savākti. Nu nevajag Rīgai tādu smirdīgu padomju laiku atraugu!

S Skrundenieks 04.12.2015

Vai nu tik traki ir? Uz tirgu taču ejat un nešausminaties, lai gan līmenis tas pats.Neejiet, ja nepatīk, pērciet biļeti internetā, ietaupīsies nervi!

A anna279 06.12.2015

Pēc ilgāka pārtraukuma darba darīšanās biju Daugavpils autoostā, viss ok, apsardze patrulē, alkoholiķi un zaglīgie čigāni izdzenāti, prieks uzturēties. Rīgas autoosta, diemžēl, nelāgi ož tāpat kā agrāk. Un tas guļošais un skaļi krācošais šeit pieminetais, , darbinieks, , informācijā...un netīrās tualetes...kāds iespaids rodas par Latvijas galvaspilsētu šo visu redzot?