www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Nelaipnais autobusa shoferis

Rīgas starptautiskā autoosta - Nelaipnais autobusa shoferis

Sveiki, gribeju pastastit par vienu gadijumu, kad kadaa sestdienas ritaa izbraucu ar autobusu 10:15 Riga-Saldus-Liepaja.

Kad iekapu taja autobusa es pateicu autobusu shoferim, kad man vajag lidz Zaljeniekiem, bet es biju biski kljudijies, man teica ka tadas nav, es vinjam pateicu, kad tas atrodas starp Rigu un Saldus, bet vinsh man atcerta un teica kad brauksi lidz saldum!

Tad kad autobuss jau bij puscelja es atcerejos to nosaukumu Annenieki un kad velejos izskapt sava pieturvieta, vinsh man teica dusmigi: atceries ko teicu sakuma, kad brauksi tu lidz saldum, ej un sedi miera! Bet es teicu, kad te man pietura ir un man te jakapj, bet vinsh mani nelaida ara, un man bij janobrauc lieki 40 km lidz saldus pilsetai, bet tur kad es izskapu 12:05 saldus autoosta, es aizgaju uzreiz paskatities sarakstu atpakaljcelja, izradijas kad atpakaljceljaa autobuss iet tikai pec 3h, es biju shoka, delj ta kad mani neizlaida es kopuma zaudeju 5h laika.. izsaku milzigu vilshanos shi autobusa vaditajam, kas mani neizlaida attiecigaja pieturvieta! pats galvenais ir taja visa nekaunigi, kad vinsh tikai man neljava izskapt lauka sava pieturvieta, bet citus laida!

E

A ansis 11.08.2008

Tādi viņi ir - riebīgi, pretīgi un bezatbildīgi... Un vēl saka - mums šeit pieturas nav. Nē, nu saprotams, ka dažu autobusu maršrutā nav paredzamas dažas pieturas, bet vai tāpēc tam nabaga braucējam ir jākratās līdz tuvākai pilsētai? Vai te nevajadzētu būt drusku cilvēciskākiem un saprast, ka braucējs būtu jāizlaiž, ne tāpēc, ka maršrutam tur nav pieturas, bet gan tāpēc, lai cilvēcīgi palīdzētu braucējam. Izvēlēšos izteicienu - cūkas! Es domāju, ka tādiem cilvēkiem der šāda paruna:, , Dods devējam atdodas''. Es arī vienreiz vilkos 25 km. līdz savai dzīvesvietai, tikai tāpēc, ka pietura, kurā man būtu jāizkāpj, nebija maršrutā paredzēta! Kaut gan, no manas pieturas līdz dzīvesvietai ir tikai 1 km! Pretīgi! Pilnīgi piekrītu raksta autoram!

M Maiga 11.08.2008

bet jūs laikam nesaprotat, ka ja nav pietura tad nav pietura, un ja šoferis apstasies kontrole var uzlikt sodu, un katrs babulis prasis, lai izlaiž pie katra stūra.
Un tur autoostai nav vainas, bet gan autobusa firmai.

A ansis 11.08.2008

Jā, jā, jā... katrs babulis... Neiet runa par babuļiem un tantukiem vien. Neesmu vēl 30 gadus nodzīvojis, tāpēc sevi neuzskatu ne par babuli ne par dzeduli. Un autoosta, protams, nav vainīga. Un neesmu vēl nevienu kontroli redzējis, kas tikai tāpēc noštrāfētu autobusa vadītāju par to, ka šis izlaidīs mani tuvāk pie mājas. Kādus mūs tā valdība pataisījusi, pilnīgi riebjās. Tagad jau pat pačurāt sētmalē nevarēs, ka kontrole būs klāt... :::::::)))))))))

S suse 24.08.2010

Ansi! Bet kāpēc tev jāmīž sētmalē???

J jāāā 12.09.2010

Un ja tas buss pie katra stūra stāsies, tad sāks bļaut pārējie pasažieri, jo cikos tad autobuss pienāks galapunktā. Un ja vēl kādam uz citu transportu jāpagūst. Ta ka koks ar diviem galiem.

E Eseseseseseseseses 12.09.2010

Nav koks ar diviem galiem. Apstaties, izlaist cilveeku un atkal uznjemt aatrumu aiznjem aptuveni 30 sekundes. Un to neluudz 10tiem cilveeku, bet viens vai 2 katraa reisaa. Un ir soferi, kuri naak pretim un izlaiz pieturvietaa, kas nav paredzeta marsutaa, taa, lai cilveekiem nav jaakaato kilometru kilometri. To sauc par cilveeciibu. Bet to, kas piemiit teemaa mineetajam soferim, sauc par 'mazaa suuda sindromu', t.i., ja taadiem tiek iedota kaut vismazaakaa vara, sajaa gadijumaa - atveert vai neatveert duvis - vinji noteikti izveeleesies variantu, kas citiem sarezgjiis dziivi, jo taa ir jaadara peec noteikumiem nevis izveeleesies cilveeciigi pretim naakoso variantu... bet autoram varu naakosreiz ieteikt ruupiigaak izpeetiit autobusu sarakstu, lai nav jaapiedziivo vilsanaas...

E Eseseseseseseseses 12.09.2010

he, tikko apskatiijos - suudziiba vispaar ir no 2008. gada...lol

Latviešu tautas 09.12.2014

Autobusam atiet 10:15 pienāk Saldu 12:05 7937 Rīga - Liepāja NAV pieturu Anneniekos! Jabrauc ar 7937 Rīga - Liepāja 11:05!