www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Negodīga rīcība, ko piesedz administrācija.

Rīgas starptautiskā autoosta - Negodīga rīcība, ko piesedz administrācija.

Brīdinu par negodīgu rīcību Rīgas autoostas kasēs: esat uzmanīgi, ja, iegādājoties biļeti, maksājat ar karti!
Pirku autobusa biļeti kasē ar bankas karti. Dažas dienas vēlāk konstatēju, ka no mana konta noņemta lielāka summa nekā uzrādīts biletē.
Uz iesniegto ziņojumu (kam bija pievienota gan biļetes, gan konta izraksta kopijas) no rigas autoostas administrācijas pienāca atbilde, ka esmu jau saņēmusi (!) summas starpību skaidrā naudā. (tas esot fiksēts!) .
Man šobrid ne tik svarīga pārmaksātā summa, cik attieksme pret klientiem un vēlme informēt citus cilvēkus par šādu nepatīkamu pārsteigumu.