LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Izturēšanās kā prec dzīvniekiem

Rīgas starptautiskā autoosta - Izturēšanās kā prec dzīvniekiem

Rīgas SAO ejot uz platformu redzēju dažus apsargus pieejot tuvak bija redzem ka tantiņa bija uz ceļiem uz raudāja, un uz viņu vēl tika kliegts agresīvā balsī. Kur tad ir palikusi cilvēku ētika? Nesaprotu kādi cilvēki tur tiek pieņemti un vai tiešām tā ir jāizturas pret veciem cilvēkiem?

S

Komentāri (10)

Dainis 16.11.2017

Jūs domājat bezpajumtniekus, kas autoostā dzīvo? Apsargu pienākums ir mest laukā tādus. Ir patversmes uz kurām doties, protams, ka bezpajumtnieki to nemīl jo tur alkohola reibumā neielaiž.

S Sintijaaaa 19.11.2017

Nē es nedomāju bezpajumtniekus!

Работяга 16.11.2017

Man ari bija tads gadijums eja divi viri ar sievieti un apsargi tos nometa zeme un tie guleja uz zemes kad policija brauca...

P Pretenzija Pretenzija 16.11.2017

Lai vai kā, , kad pret vecu cilvēku tā izturas, man tā vien gribētos pašiem kārtīgi sadot!

Veci cilvēki, kam nav ar ko izdzivot, iet ubagot, dara pašnāvības, jo ar pensiju nepietiek, lai iztiktu un apmaksātu komn. un citus maksājumus, kā arī kur nu vēl zālēm.

Jūs jau neziniet, cik viņu ir daudz! Bļed par Gaišu Nākotni Latvijā un vecāku cilvēku cienīšanu, aha, vai jaunie un citi labāk dzīvojošie to vairs izprot, kā arī valdības suņi!

O otofoto 17.11.2017

Nav jau tie vecie cilvēki tik nevarīgi kā dažreiz liekas. Ir arī tādi, kas vecumu ļaunprātīgi izmanto. Redzēju veikalā, kur pieķēra večiņu zogot, ja jūs redzētu, kādu šovu šī sarīkoja, kad apsargs šo pieķēra, bļāva gan nelabā balsī, gan uz ceļiem krita. Un neticēsiet, nostrādāja, negribējās apsargam dēļ pāris štruntiem ar viņu tālāk ņemties. Vai arī nesenais gadījums, kur večai atņēma ēku ko pati bija ieķīlājusi, lai naudu iegrūstu finansu piramīdā, arī izlikšana beidzās ar cirku par brīvu, ta šai pēkšņi sirdslēkme, tad redz mantas nezināja kā jāsavāc un ko tik vēl ne. Žuļiki ir slīpēti jebkurā vecumā.
Vecus cilvēkus vajag cienīt, bet ne jau vecuma marazmu. Ne veikals ne autoosta nav sociālie palīdzības dienesti, kuros ar bomžiem jāauklējas. Latvijā ir visas iespējas saņemt sociālo palīdzību tā kā nav nekāda attaisnojuma bomžot vai ubagot.

C critical thinker 17.11.2017

vai sūdzības autors varētu definēt 'tantiņa'?
vai pret onkulīšiem mazāka līdzcietība.
cik gados sākas 'veca tantiņa'?

S Sintijaaaa 19.11.2017

Laikam īstais jautājums jums bija vai izskatījās pēc bezpajumtnieces, bet nē tantiņa bija turīgi apģērbusies un izskatījās piedienīgi! Nu pēc izskata tantiņa bija gados varbūt 50- 55 nevēlos samelot varbūt jaunāka.

P Pretenzija Pretenzija 20.11.2017

Nu taniņas es uzskatu no 70 gadiem

S Sintijaaaa 21.11.2017

Nu tas ir kā kurš uzskata

P Pretenzija Pretenzija 21.11.2017

Pienāks tavi 40-60 gadi, tad noteikti gribētu zināt, kā jutisies, ja tevi par tantu nosauks

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes