Rīgas starptautiskā autoosta - cena/serviss

Tualete Rīgas autoostā!!!

Pēc izkāpšanas vai pirms iekāpšanas autobusā tā kā vajadzētu izmantot labierīcības...bet!!! tie ir 20 santīmi...tualetes papīrs tā kā smilšpapīrs, kurš pie tantiņas acu skata jānotin un ap stūri jāslid uz vietu kur tā vairāk ož pēc hlora. Hlors tas protams labi...jo tīrībai jābūt...he he he bet ieejot tu kur ķeizars iet kājām...tantuks tiko ir izmalis netīrum netīro grīdu un kabīne, kā padomju laikos jāpietur ar rociņu jo tas krampīts jau salūzis kādu labu laiciņu...un soma...jātur zobos, jo nav jau kur šo kārt...bet grīda vēl smako pēc hlora un ir viegli brūna, jo laikam tā netīrā hlora lupata nespēj vairs neko vairāk uzsūkt!!!
tad jautājums, ja tas būtu par simbolisku cenu...neko neteiktu, bet tie ir mani 20 santīmi, kuri šais laikos jau ir nauda...un tas tualetes papīrs...arī varētu būt labāks un katrā kabīnē...ne pie tantuka...jo kā lai es zinu...moš man vairāk vajadzēs?????

I

Komentāri (10)

B baiba 09.01.2011

Jā, tās ir drausmas, kāda apkalpošana.
Tualetes papīras pats lētākais, kā avīze.
Grīda, tualete visa smird, jo ir saindēta ar visādān ķīmijām.
Grīda netīra, jo viss urīns, sūdi tiek mazgāti ar vienu slotu un slota ir viena un netiek mainīta, tikai izskalota, tāpēc tās čuras tiek izsmērētas pa visu tualeti.
Esmu bijusi un trakums...Kad kas tur mainīsies?Yack

J jackel 09.01.2011

Es pat nezinu, kur tādu papīru tagad vēl var nopirkt!!! Vasarā bija mēmās šausmas - tāda smaka, ka i uz wc vairs negribās...

Iesaku visiem aiziet "pirms ceļa" uz Stockmann wc...respektīvi uz ForumCinemas bezmaksas wc...:)

š Šausmas 09.01.2011

CIK GADU MĒS VĒL DZĪVOSIM PADOMJU SAVIENĪBĀ??????????
NOST AR TIEM SŪDIEM CENTRĀLSTACIJĀ UN AUTOOSTĀ!!!

NU KUR MĒS DZĪVOJĀM?

L lalalā 09.01.2011

Ko te muldat---tur viss ir, bet atbraucat uz kādu mazpilsēt, kur ir viens pods, viena ieeja---vīriešiem un sieviešiem, durvju krampītis iestrēgst, jau domāju, ka autobusu nokavēšu---labi ka kāds vīrišķis no ārpuses piepalīdzēja----jā tā ir apkalpošana ===visaugstākajā līmenī!!!

S Speys 10.01.2011

Ko tu mūldi Lalalā? Es arī esmu no mazpilsētas un mums ir ļoti tīra un kārtīga autoosta un WC. Ja pie jums nav kārtības tad varbūt uzrakstat kur ir tā čuhņa lai es zinu kur nebraukt.

O oskars 10.01.2011

Bet rīgas autoostā taču ir vēl viena tualete... Otrajā stāvā iepretim kafejnīcai... Es labprāt uz to mazmājiņu eju, nekā lejā uz to kur nepanesami smird pēc hlora... Un tautu masas arī tur nav tik lielas UN MAKSA ARĪ IR TĀ PATI 20 sant...

L Lillijastante 10.01.2011

Jēzus Marija! Nav ko te nākt katru dienu un bojāt man gaisu! Un ne tā vien es vēl uz visādām Ivetām skatīšos!!!

D Dīdī 11.01.2011

Ja kaut kas nepatīk, varat taisīt biksēs!

A Anonims 11.01.2011

A kāds tur bija "aromāts" padomju laikos. Kabīnes bez durvīm un pretī tām kabīnēm stāvēja rinda ar čigānietēm, kas tur tirgojās.

N noreply 11.01.2011

Senajā Romā visi kakāja draudzīgi blakus viens otram...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes