Rīgas starptautiskā autoosta - Bērnu apmānīšana

Tas notika šovakar, 15.10.2010. Mana mazā māsa gribēja nopirkt biļeti no Rīgas uz mājām uz autobusu plkst. 18.00. Autoostas kasiere paziņoja, ka uz šo autobusu vairs ir tikai palikušas stāvvietas un, ka nākošais transports ir pēc 20min. Māsa teica, lai tad dodot vienu biļeti uz nākamo transportu. Kasiere viņai izsniedza biļeti, ka ir līdz Saldum (tālāk, nekā bija nepieciešams), un paziņoja, lai viņa kāpj ārā tajā pieturā, kur ir vajadzīgs. Bērns, protams, nepiefiksēja, ka biļete ir no transporta, kurš jau ir aizgājis pus stundu atpakaļ. Kad viņa griezās atpakaļ pie kases, kur biļeti viņai iedeva, ta bija jau slēgta. Šādā situācijā, diemžēl, neko nespējam sev palīdzēt, jo bērns pats bija vainīgs, ka nepārbaudīja biļeti.
Šo sūdzību rakstu, lai citiem piekodinātu, ka ir šādi cilvēki, kas ar lielāko prieku iebāž naudiņu savā kabatā, apmānot bērnus. Bez sirdsapziņas pārmetumiem piespiež tiem palikt uz ielas vēlā vakarā. Skumji, bet tādi mūsu valstī arī ir darbinieki.
Esiet vērīgi un neļaujiet šādiem cilvēkiem dzīvot uz Jūsu rēķina.

J

K Kontrolieris 15.10.2010

Sākuma pietura07:10 Jelgava07:15 Cukurfabrika07:20 Ozolnieki07:23 Cena07:27 Dalbe07:33 Olaine07:38 Jaunolaine07:42 Baloži07:47 Tīraine07:50 Biznesa augstskola Turība07:51 Atgāzene07:55 TorņakalnsGala pietura07:59 Rīga

L LOL 15.10.2010

Rīgas sabiedriskā autoosta-kas ta tāda ludzu ir?Kur atrodas?

Rīgā ir tikai starptautiskā autoosta.

L LOL 15.10.2010

Ludzu varat meginat sakomunicet ar vadibu.Tikai ja ta ir pareizā, jus tur minat neeksistējošu autoostu.

A Arta 15.10.2010

Katrs var kļūdīties.

A Artai 15.10.2010

Vai ari kāda lauķe nezin elementāru lietu, lidz ar to iespejams ari nemak mazam bernam nodrosinat drosu noklusanu majas!

A Arta 15.10.2010

Tas tad bija jāuztver kā? Kā uzbrauciens darbiniecei?

A Artai 15.10.2010

Kādai darbiniecei?Jums Arta un autorei:)

Darbiniecei...nosmejos pa riktogo, jus ko pasaules krutakaja mafija stradajat:))))

G gusts 15.10.2010

Pat ja jums neizdodas neko pierādīt, aizejiet un izlamājieties ar to darbinieci un viņas priekšniecību. Šitā katrs noklusē, bet šie tik turpina savas netīrās lietiņas. Nevajag tā to atstāt, jo BĒRNUS MĀNĪT NEDRĪKST!

D Dzintars 16.10.2010

Arta, neizskataas, ka esi no pilseetas(neesi laukje)-aizej pamaacies elementaaras pieklaajiibas un takta, jo raksti trakaak kaa laukjis...

P poga 16.10.2010

Nu te nu nevar saprast kas un kā tur bijis. Vai nu kasiere to būtu speciāli darījusi, jo kāds viņai no tā labums. Varēja jau arī bērns ko sajaukt. Visādi gadās

P protams 16.10.2010

Ja biļete ir izsista naudai jābūt kasē. Un kāds rezons kasierei? Muļķības! Gan jau bērns pats būs busu nokavējis, tikai baidās atzīties

M matīss 16.10.2010

Valsts vainīga, darbinieki vainīgi, nelieši, bērnu apzadzēji, bet ja tomēr ir tā, ka meitēns pats autobusu nokavējis, ko tad?

E es 16.10.2010

da ne tas autoostu darbinieces istas idiotes ir...citas krapj, citas blauj, citas velkauko

. ..... 17.10.2010

TUr tak viss ir datorizēts. Kā var izsist biļeti uz reisu, kura vairs nav?!?!?!?!?!?!?!

E Evita 19.10.2010

Ka tik tam "bernam" nav 18, ko ?

S Sanita 08.11.2010

jā būtu interesanti uzzināt cik tam bērnam gadi, ja nejēdz aiziet uz autobusu?jo nesaprotu kā var iedot biļeti uz aizgājušu reisu, kasēs takšu viss ir datorizēts, cik man zināms.un biļeti nevar nopirkt kad līdz autobusa attiešanai ir atlicis 10, min.var jau būt ka kasiere kļudijusies, bet vai mums kā pasažieriem nau jāskatās ko mums dod???

D dianite76 16.12.2010

Gribu raksta autorei uzdot vienu vienīgu jautājumu.
Kā, strādājot ar Balticline biļešu pārdošanas programmu, kura automātiski aizver tirdzniecību 10 minūtes pirms autobusa attiešanas, kasiere var iedot biļeti vienu stundu atpakaļ???
Es ar ar šo progarammu nu jau ceturto gadu strādāju un tādus zilus brīnumus dzirdu pirmo reizi.

Tad jau es, pēc Jūsu rakstītā, varu šodien pārdot biļetes uz 01.12.2010. 09:50 reisu, kur stāv rakstīts - reiss izpildīts, biļešu tirdzniecība ir pārtraukta.