Rīgas Sabiedriskais transports 11.trolejbuss - Slikts serviss

Šodien (07.02.2022) , iekāpjot 11. Trolejbusā nr.19519 Ģertrūdes ielā salonā ieraudzīju
aizmugurējā sēdekli melnu, palielu somu (tašu) vientuļi iespiestu starp sēdekli un sienu.
Devos pie trolejbusa šoferīša lai pabrīdināt, mazums, kas tur bija iekšā vai nu kāds jau meklē..
Nepaspēju pat atvērt muti, ka
šoferis sieviete nelabā balsī sāka uz manī bļaut (!) uz tu lai vācos prom - ".. Vācies prom... Pazūdi no šejienes! Vācies teicu! Ko skaties, vācies, vācies!.. "
viņas sejā bija tāds naids, un kliedza tik skaļi un agresīvi, ka 5 - 6 transporta pasažieri pagrieza galvas un skatījās šo "izrādi". Jūtos slikti un ļoti pazemota, neko sliktu neizdarīju, gribēju ka labāk, tikai pabrīdināt par aizmirstu somu. Labi ka ir kameras, kā labs pierādījums manai sūdzībai par psihiski nelīdzsvarotu trolejbusa šoferi. Interesanti, cik sen vai nesen viņa ir izgājusi med. Komisijas pārbaudi un vai vispār tāda viņai ir bijusi?
P. S vai esmu ko palaidusi garām un tikai lidostā ir jāziņo par aizmirstām tīšām vai netīšām somām?