Rīgas restorāni - Negaršīgi

Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Rīgas vēsturiskā centra (Vecrīgas) restorānos nav ko meklēt. (Gūtenbergs). Ēdiens viendabīgs, neinteresants, prasts.
Kārtējo reizi pierādu sev- jo tālāk no centra- jo labāk.
Mans ieteikums-Ķīniešu restorāns uz Brīvības ielas labajā pusē, 400 m pēc Teikas krustojuma, ja braucat uz Tallinu. Nenoželosiet.

J juris 25.08.2009

Konkurē ar godu, bezgodi!
Pilnīgi aplama sūdzība, vecīt, ja nav naudas, tad nerādies Rīgas centrā!
P.S.Neesmu ēdināšanas biznesā.

M Maira 25.08.2009

Uz Gūtenbergu jau neiet tādi, kam naudas nav :D
Vispār LV jau mēs varam pricāties, ka mums vēl ir kur pusl'dz garsīgi kur paēst. Bet t;a jau katram gaumes lieta vai garso vai nē tur vai tur :)

A amnēzija 25.08.2009

es zinu pie bērnu pasaules ļoti labu bistro...tur šad tad ir rinda un ir jāpagaida...var pāēst uz vietas..bet var arī līdzi paķert...ļoti lēti, garšīgi...esmu apmierināta ar šo bistro apkalpošanu..viss notiek ātri, tīri, garšīgi...

H He.... 26.08.2009

Tā nav sūdzība, bet drīzāk Ķīniešu restorāna reklāma.

K Kleo 26.08.2009

Kāpēc daudzskaitlī? Ja bijāt tikai Gūtenbergā, sakiet - restorāns (vsk.)! Un, cik noprotu, tad Jūs esat pastāvīgs klients, jo citādi būtu grūti vienā vakarā nogaršot visu ēdienkartes piedāvājumu, lai salīdzinot pateiktu, ka tā ir pliekana :) Tad jau loģiski, ka ar laiku apnīk vienveidība. Tikai par to pastāvīgumu es gan šaubos, jo restorāns seko sezonai, izvēloties aktuālos produktus. Un, pat ja runājam par vienveidību, nevajag iet tikai uz vienu restorānu, jo katrā vietā pavāram ir savs stils, kurš tik bieži nemainās. Bet, ja gribas čīkstēt, tad mājās jāēd kotletes. Bonusā - strīds ar sievu - un visi laimīgi!
p.s. uz Gūtenbergu neeju, eju pretī un man patīk!!! :)

V Vinnijs Pūks 26.08.2009

Biju Gūtenbergā tikai vienu reizi pirms ilgāka laika un neko sliktu nevaru teikt. Apkalpošana bija līmenī, bet ēdiens ļoti garšīgs :)
Es gan sapratu, ka man tādās iestādēs nav ko darīt, jo jūtos pārāk "stīvi", bet tā jau ir mana problēma, ne viņu :)

A A 30.08.2009

Gūtenbergs ir labākais restorāns visā vēsturiskajā Rīgas centrā!

E Endija 30.08.2009

Kur jūs krīzes laikā raujat naudu, lai ēstu restorānos?:(

J Janka 01.09.2009

Atkārtoju- visos Rīgas restorānos centra apkaimē it totāla vienveidība- gaļas gabals (pīle, jērs, utt), grilētu dārzeņu sauja un kau kāda dekorācija. Viss bezgaršīgs. Pliekans. Kādēl pievienot sāli mums vēl jo projām ir uzdrošināšanās.

K krauklis 25.09.2009

nezinu..gutenbergā izmantoju tikai tualetes, lai maukām iedotu uz zoba...vispār tīri nekas restorāns

š šeherezade 25.09.2009

Ķīniešu restorānā man gadījās dzīvs tārpiņš ēdienā, kurš žēli lūdzās, lai šamo neēdot!!!Tāpēc es ķīniešu ēstuves vairs neapmeklēju----červjačka žalko:D:D:D

L linda 03.10.2010

man personigi nepatik martina sirma restorans, maja...30ls samaksaju par porciju un negarsoja pat peec eediena...vairs nekad neiesu, tiesaam...ne vienmeer dargak noziimee labaakk...nekaa personiiga:)