Rīgas rajona slimnīca - VALDIS SIĻĶE

VIENKĀRŠI FASCINĒJOŠI PRETĪGA ATTIEKSME NO ŠĪS SLIMNĪCAS VADĪTĀJA UN ĀRSTA SILĶES PUSES. ATĻĀVA NOMIRT MANAI RADINIECEI, BET IEPRIEKŠ TOMĒR APLOKSNI AR NAUDU PAŅĒMA. ZAGLIS UN SLEPKAVA !!! LŪK KAS STRĀDĀ ŠAI SLIMNĪCĀ! UN PAR PERSONĀLU ES VISPĀR NEIZTEIKŠOS. NEVIS SOCIĀLĀ UN PALĪDZĪBAS IESTĀDE, BET KAUT KĀDA IEDOMĪGU "IZREDZĒTO" GARĪGO KROPĻU IESTĀDE. JAUTĀJUMS, KUR SKATĀS VALSTS, UZTUROT ŠĀDUS LIEKĒŽUS PAR NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDĀM ???

M mega2 25.03.2013

Ja, katad arsts nema un nogalinaja tavu radinieci! Ja nevareja glabt dzivibu tad ari nevareja un tas ir at6karigs ari no pasa pacienta vai vins pilda visus noradijumus vai ne bet par personala atieksmi piekritu

V Vivija 29.03.2013

Nez kāpēc visi cilvēki domā, ka viņi vienīgie maksā nodokļus. Mediķi ar maksā! Un pirms b;lauj par nodokļu maksāšanu, kā Tu zini ka Tava nauda aizgāja medicīnai - tur rakstīts: sssoo nauda - medicīnai? Varbūt par Tavu nomaksāto nodokli naudu saņem pensionārs, bārenis, invalīds, vai baro kādu cietumnieku, apmaksā kādam saeimas deputātam dzīvoklīti... variantu daudz.
Un ne visi ārsti ir Dievi, nevar palīdzēt cilvēkam, ja viņa laiks ir iztecējis, tas nav nopērkams par nekādu naudu.

Q qweeeeee 22.05.2013

JUS KRETĪNU LOBĒTAJI SMIRDIGIE. TE IET RUNA PAR ATTIEKSMI, KAS IR NEADEKVAATA NO SI CILVEKVEIDIIGAA SHIMPANZES. TIKAI LATVIJAA VAR IEBAAZT SOCIALI VADOSHAA AMATAA CITPLANETIETI AMEEBU. NOVEELO JUMS ABAAM PIEDZIIVOT TIKPAT SAUSMIGU ATTIEKSMI. LAI DIEVS NOGRABSTAS CIK ESAT APDALITAS.

S smīkņa 22.05.2013

Tu pati esi dikti apdalīta, labi vien ir, ka tavi radinieki sprāgst nost. Bez tādiem dauņiem pasaule būs labāka vieta, kur dzīvot!