SIA Rīgas Pulēšanas Centrs - Ķīmiskā

Veicu ķīmisko pie šiem "profesionāļiem". Atstāju auto uz 24h, atsevišķi piemaksāju 15 eur par salona žāvēšanu.
Atnākot pakaļ mašīnai salons bija tik slapjš, ka apsēžoties, man uz džinsiem palika pleķis. Vēl 2 nedēļas salonā bija mitruma smaka.
Pēc tīrīšanas vairs nestrādāja krēsla apsilde, citā servisā teica, ka visdrīzāk dēļ mitruma. Beigās man RPC apmeklējums izvērtās par divreiz dārgāko un nekvalitatīvi saņemto pakalpojumu. Arī pats salons tika iztīrīts ļoti pavirši.

Atbilde no Rīgas Pulēšanas Centrs Support Pārstāvja atbilde 13.10.2016

Ui, kā sapināties diemžēl melos, jo pie mums NAV atsevišķas samaksas par žāvēšanu un netiek piedāvāts atsevišķs pakalpojums saņemt auto bez žāvēšanas. Visi auto tiek atdoti tikai tad, kad auto ir 100% sauss, ja tā nav mēs auto neatdodam. Kā arī, ja kāds netīrums, kādreiz palicis, kaut kur mēs visu par brīvu pārtīram, lai auto spīd un laistās. Tā kā neveiksmīgi izdomāti meli un nomelnošanas kampaņa! :))) Lai veicas!

P.S. Ja neieklausoties meistaros paņēmāt slapju auto, apsolot to žāvēt paši garāžā un neizdarījāt, tur mūs vainot nevarat. Un mūsu cenas ir vienas no zemākajām tirgū. Rakstat konkrētu datumu, auto marku, kad bijām un precīzu pateikšu, kas notika, viss tiek reģistrēts, video ierakstīts.

P Punkster 20.09.2016

Slikti nopuleja lukturus, palika gan vecie skrāpējumi gan miglaina virsma. Neieteiktu izmantot Rīgas Pulēšanas Centru.

E Elviss Grīnbergs 08.12.2018

Fake info atkal!