Rpnc Psihiatrijas Un Narkoloģijas Centrs - Bezatbildība

Iestājoties RPNC slimnīcā, uzņemšanas nodaļā atņēma man visas drēbes, solot, ka tās būs izmazgātas. Šodien, pēc 15 dienām, pēc drēbju pieprasījuma man tās atnesa melnā miskastu maisā. Maisu atverot, ieraudzīju smirdošas saburzītas un sapelējušas drēbes.
Vai ir normāli tādās drēbēs doties mājup sabiedriskajā transportā?

Vi

Qw qweasdzxc 22.11.2019

Stāsta nobeigums liek noprast, ka autors raksta sūdzību pats par sevi, jo tiek uzdots nosodoša rakstura jautājums attiecībā uz to, vai ir normāli, ka Jūs (autors) pārvietojieties sabiedriskajā transportā netīrās un puvušās drēbēs. Atbildot uz Jūsu jautājumu - Doties mājup sabiedriskajā transportā variet arī pliks/-a, taču pastāv iespēja saskarties ar līdzbraucēju neapmierinātību.

Tu Turkey901 22.11.2019

"Doties mājup sabiedriskajā transportā variet arī pliks/-a, taču pastāv iespēja saskarties ar līdzbraucēju neapmierinātību."

Un iespēju ļoti īsos termiņos atgriezties atpakaļ psihenē.

La Lailailai 22.11.2019

Es nesapratu-šī iestāde mazgā pacientu drēbes? Tas iekļauts servisā un valsts apmaksātajos pakalpojumos?

Tu Turkey901 22.11.2019

Cietumniekiem un psihiem valsts uzsauc pilna servisa apkalpošanu!

Saivii 22.11.2019

A kaadeelj nepajautaajaat briidii,kad deva jums taas netiiraas dreebes?

Ba balins 22.11.2019

baidijas ka iemetis atpakal!

Cūkurgailis 22.11.2019

saki 'paldies', ka tevi vispār izlaida no turienes