www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Zagšana un necilvēciska attieksme pret invalīdu

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Zagšana un necilvēciska attieksme pret invalīdu

Pret pacientiem izturas kā pret necilvēkiem, gluži kā koncentrācijas nometnēs. Tā vien izskatās kā cilvēku daba, kad iedota mazliet vara pār citiem. Arī somu Knapi dabūjām atpakaļ, bet divi maki protams vairs tur nebija. Nezinu, vai ir jēga griezties policijā, bet nu ieteiktu būt uzmanīgiem ar šo iestādi.

07.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (5)

T taisnibascinitajs3 07.08.2022

Domāju koncentrācijas nomentēs ebreji būtu diezgan priecīgi, ja maku tikai atņemtu

Z Zenboy 07.08.2022

Domāšana tomēr nav tava stiprā puse, diemžēl

T taisnibascinitajs3 08.08.2022

Teica cilvēks no Tvaika ielas.

Z Zenboy 08.08.2022

Kurš teica, ka es tur biju? Redzi, domāšana nav tā stiprā puse.

VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs” spēkā ir kārtība, kādā stacionārā pieņem glabāšanā, glabā un izsniedz pacienta dokumentus, naudu, vērtslietas un citas personīgās mantas. Par glabāšanā nodotajām lietām tiek aizpildīta kvīts, kuru paraksta pacients un/vai Uzņemšanas nodaļas vadītājs vai dežūrārsts, ja pacients, sava psihiskā stāvokļa dēļ, to izdarīt nespēj. Kvīts glabājas pacienta slimības vēsturē, un to iespējams pieprasīt, izrakstoties no stacionāra, lai pārliecinātos par atgriezto mantu atbilstību.

Lūgums noformēt rakstisku iesniegumu, lai varam izskatīt konkrēto gadījumu detalizēti. Paldies par ziņu - tā palīdzēs mums izvērtēt un uzlabot sniegtos pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes