LV RU

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Krāpniecība

Piedzimu, (tiku ražots ) Rīgas dzemdību namā, sērijas nr (pers.kodu) neminēšu, vēlos aktualizēt jautājumu , par garantija talona un instrukcijas trūkumu, pēc patērētāju tiesību aizsardzības likuma katrai precei pienākas ražotāja garantija un lietošanas instrukcija.
Problēma ir tāda, ka tagad nezinu kā sevi ekspluatēt un arī par nākotni neesmu pārliecināts jo nezinu ,kad beigsies garantija?
Vai es varu vērsties neautorizētos servisa centros uz apkopēm?
Vai ir iespējams iegādāties ražotāja garantiju?
Kā uzzināt savu modeli?

A

Komentāri (3)

C critical thinker 27.03.2017

paskaties datu plāksnītē

Ikvienam Rīgas dzemdību nama izstrādājumam nāk līdzi firmas (Civilstāvokļa reģistrs) izdota dokumentācija (dzimšanas apliecība), kurā tiek norādīts gan izlaiduma gads, gan modelis(dzimums), sērija (uzvārds) un iepriekšējie sērijas modeļi(vecāki), kas ir arī ražotāji. Saskaņā ar ES likumdošanu garantijas termiņš ir 24 mēneši, akumulatoru tipa baterijām 6 mēneši. Pēc lietošanas instrukcijas jāvēršas tieši pie ražotāja(vecāki) jeb tā pilnvarotā pārstāvja. Ja ražotājs nav nodrošinājis visu, ar izstrādājumu, paredzēto dokumentāciju, jāvēršas tiesā, par neatbilstošas preces nelikumīgu laišanu apgrozībā.

O otofoto 11.04.2017

Iesaku utilizēties pēc garantijas beigām

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes