Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Veldre - ārste Dace Amoliņa - Absolūti nekompetenta un neadekvāta ārste

Aizgāju pie šīs ārstes, saistībā ar pieaugušo uzmanības deficīta un hiperaktivitātes (UDHS) sindromu. Ārste pateica, ka tāds eksistē tikai bērniem, pēc tam esot jāmeklē cits iemesls un ka mani UDHS simptomi (kuri ir gan mātei, gan mammas māsai, gan abiem mammas māsas bērniem) ir ģimenē iemācīti, nevis īsta slimība, ka UDHS zāles es gribot tāpēc, ka man visticamāk ir aizraušanās ar narkotiskajiem līdzekļiem. Pateica arī, ka, tā kā es spēju normāli nosēdēt krēslā, nevis lēkāju pa kabinetu, vai lecu uz galda, tad man nekāda uzmanības un hiperaktivitātes sindroma neesot.

Es tajā brīdī nespēju vairāk novaldīties un vienkārši dusmās aizgāju no šīs iestādes. Es nekad dzīvē vēl nebiju sastapis ne tuvu tik nejēdzīgu un nekompetentu ārstu. Pateikt, ka Dace Amoliņa ir neadekvāta persona un neadekvāts ārsts ir vēl maigs raksturojums.

U

Cik daudz valstī slimo cilvēku... Drīz būs bail iziet no mājām bez stroķā...

Z Zapte777 06.05.2023

Ja ir aizdomas par UDHS, tad vienīgā vieta, kur Latvijā var vērsties, ir udhs.lv, nav gan valsts apmaksāts. Jūsu gadījumā ārste zinoša neizklausās.