Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Mārdega” - Vaditaja!

Vadītāja:Inga Gudēviča ir loti neadekvaata un rupja mani jau vina ir aizskaarusu un rupji iztureejusies paaris reizes,vina nav pat tik izgliitota ,lai normaali un ar sapratni atbildeeetu uz jautaajumiem! Beernuudaarzs pats ir labs,bet to vaditaju vajadzetu nomainiit.ir veel dzirdeets par vinu daudz kas slikts!

G

M mainmenumain 25.09.2012

Pēc tavas rakstīšanas spriežot tu esi vēl neizglītotāka. Tagad taisies rakstīt sūdzības par katru sev nepatīkamu cilvēku?

S Serde 26.10.2012

Diemžēl, Inga Gudēviča un dārziņš ir zem katras kritikas. Sāksim ar dārziņu - grupiņas maziņas, audzinātājas ļoti paviršas, aktu zāles nav - tika atņemta guļamtelpa no grupas Kamenīte, kura ir maziņa. Laukuma ārpusē nekāda... tikai saplaisājis asfalts. Runājot par vadītāju... nu ne pa velti pa Rīgu iet tā slava, ka viņa ir kukuļņēmēja... Pat man tika piedāvāts kaut ko "atnest"... Viņa ir ļoti slīpēta vecene. Godīgi sakot, nevienam vecākam es neieteiktu savu bērnu iekārtot tādā dārziņā... Zivs pūst no galvas - dārziņš sikts dēļ vadītājas. Ja viņu nomainītu ar viņas "dublikātu" Solvitu, tad jau domāju, ka viss varbūt būtu labāk... Būtu gan laukumiņš, gan arī dārziņš smukāks un adekvātāks. Starp citu... kura vēl dārziņa vadītāja braukā uz darbu ar jaunu BMW? Diezvai dārziņa vadītājām maksā lielas algas... Kukulīši... kukulīši :)

M mjāāāā 02.11.2012

Jā. Es pasaku paldies Dievam, ka šis dārziņš ir aiz muguras. Ar tām naudām tur darījās kas vienkārši briesmīgs. Ta latu uzprasa, ta 50 santīmi, ta to atnesiet, ta šo. Nerunājot, ka vadītāja pavēles formā lika visiem vecākiem samesties un pirkt no kataloga kaut kādu spēļu mājiņu, kura maksāja 50 latus. Runājot ar viņu tur nav nedz kompromisu, nedz sava viedokļa - visam jābūt kā viņa nosaka. Vienmēr speķainiem netīriem matiem un pārgrieztu seju, ka bērni nevēlas ar tādu nemaz sveicināties. Par tiem kukuļiem ir arī redzēts, ka māmiņa ar milzu tašiņu atnāk un saka: tikko atbraukusi no Īrijas un vēlas parunāt par bērna iekārtošanu dārziņā. Izgāja no kabineta bez tašiņas un pēc nedēļas bērns jau dārziņā. Kā tas var būt, ja cilvēki rindās stāv gadiem, lai tiktu pie valsts dārziņa. Un galvenais, ka visi to zin, bet nekas netiek darīts, lai šo vadītāju dabūtu no turienes prom. Nožēlojami.

L lifegoeson 04.12.2012

Tāda viņa tiešam ir... ja kāds nezina tur agrāk bija skola kurā viņa bija direktore sabojāja manu dzīvi paldies par to arī Solvitai Aleksejai un Vidai Legzdiņai ja viņas šo tekstu redz droši vien zinātu par ko ir runa...
Skolai nebija ne vainas, tikai daži nepatīkami cilvēki kuri tur strādāja.

M mammus 18.04.2013

Ledus ir sakustējies!!! Mēs gadiem, bijām spiesti paciest I.Gudēviču, kas klaji un nekaunīgi izmantoja sava amata prieksrocibas.Kur tik nebija sūdzību, visur viņas čomenes priekšā, un klusām lietas izbeigtas. Ja beidzot nomainitos vad. Mārdegā, būtu ļoti jauks b.d. Kā atceros viņas saskābušo seju, svētās tēlošanu, brrrrrr.
Ja kādam vajaga liecības, iesniegumus un t.t. esam gatavi atkal to visu uzsākt!

G griezne 28.06.2013

Pilnīgi piekrītu komentāriem, es nostrādāju 5gadus par audzinātāju, esmu tādu redzējusi, ka mati ceļas stāvus.Gan kā no
bērniem ēdienu labākais bija viņai vakarā uz mājām, pati redzēju kā lādēja mašīnā.Kāpēc viņas bērnam bija tāda priekšrocības, ka visas slimības pārslimo bērnudārzā, protams kamēr mazs, audzinātājas aplipina.Audzinātājas piespieda
lai obligāti no vecākiem uz svētkiem viņai būtu dāvana.Mans bērns arī beidza šo iestādi, bet viņai nav palicis prieks par viņu.Kur ir palikusi nauda kas ziedojuma veidā tika vākta laukuma iekārtošanai smilšainākajā pusē.Solvita savu darbu arī nepārāk darīja, jo visus metodiskos darbus darīja skolotājas.GUDĒVIČA izjauca labākās grupas skolotājas un
skolotājas palīgu darbu.Dēļ viņas pazaudēju bērnu.Varētu rakstīt un rakstīt...

S smīkņa 28.06.2013

griezne, kā tu dēļ viņas pazaudēji bērnu? Vai mēģināji meklēt pie miskastēm? Viņam tur patika rakņāties :]

B Bizene 03.10.2014

Neviens nav ideāls. Visiem zināma dzīves gudrība

S soprano 09.10.2014

Я сегодня с ней разговаривала по телефону и по её настроению, голосу, интонации сразу поняла, что лучше детям не латышской национальности туда не идти. Она всем видом и голосом дала понять- вы уверены. что хотите к нам попасть и подумайте в течении 15 дней нужно вам это или нет. Да мне действительно нужно, да я живу в 2-х метрах от этого сада, да я сама педагог и раньше проходила практику в этом саду. но я никогда не отдам ребенка в такие моральные условия, где изначально к нему плохо относятся. Значит как руководитель она подберёт такой же персонал. Гуляя я видела и наблюдала, какие там работают педагоги, как плачут бедные маленькие дети и никакого к ним внимания и сочувствия. В саду и везде, где есть дети должны работать люди, которые ЛЮБЯТ детей не зависимо от их национальности - а по ПРИЗВАНИЮ и своей ПРИВЯЗАННОСТИ К НИМ!
А ставить такого человека заведующей это - АБСУРД!

V vieglaattieksme 11.10.2014

Vai māmiņa, kura tik perfekti raksta krieviski šo pašu sūdzību prastu uzrakstīt arī latviešu valodā? Nezinu, bet rodas jautājums - vai bērns, kura ģimenē nerunā latviski iejutīsies latviešu dārziņā? Vai viņš spēs saprasties ar bērniem, kuri runā latviski un skolotāju, kura vada nodarbības latviešu valodā? Vai nav labi, ja tiek dota izvēles iespēja tiešam pārdomāt par to vai esiet gatavi solim, kad mazulis sāk apmaklēt latviešu pirmsskolas izglītības iestādi? Skatoties no pedagoģiskā viedokļa ir nepieņemami iemest bērnu latviešu dārziņā tikai tāpēc, lai viņš iemācītos runāt latviski. Vai tam ir nozīme ja mājās vecāki runās krievu valodā? Vai vecāki padomā par to cik grūti ir bērnam adaptēties latviskā vidē? Izskan tikai pārmetumi un sūdzības, bet vai aizdomājamies par savu bērnu? Un kāpēc pedagogiem ir jācieš no muļķīgiem pārmetumiem? Vai kādam no darbiniekeim šajā pirmsskolas izglītības iestādē ir sakars ar vadītāju un viņas izvēli? Katrs iet srādāt tur, kur viņam ir dota iespēja. Pirms sūdzamies par citiem, padomāsim par savām ambīcijām. Nedzīvojam akmens laikmetā un katram ir iespēja izvēlēties kur un kā vēlamies izskolot savu atvasīti!

V vieglaattieksme 11.10.2014

Un, starp citu, vai man kā pedagogam būtu jāsūdzās par katru māmiņu, kura man paejot garām kušina savu mazuli? Nu kas tas par absurdu? Mīļie cilvēki, ja nu nav par ko runāt, tad labāk mazgājiet savu netīro veļu mājās! Neizskatās skaisti visas pasaules apskatei izlikt savu trulo viedokli. Kurš bērns nav raudājis pirmsskolas izglītības iestādē? Katram pietrūkst māmiņas un tēta, bet tapēc netaisīsim teātri! Smiekli nāk lasot šo trulo, nomelnojošo tekstu :D

Z zigfrīda 17.11.2014

...
Priecājieties, ka vecāki ved bērnu uz bērnudārzu, kur bēnrs iemācīsies valodu, kura viņam būs vajadzīga mācībām skolā un tālā dzīvē - studijām, darbam.
Izlasot abus komentārus, rodas iespaids, ka neesat pedagogs. Bet, ja esat, tad tiešām jāpadomā, vai vest uz vietu, kur jūs strādājat. Uzbrūkošs, neadekvāts un nekorkets viedoklis. Bet tas ir jūsu, tāpēc uztveriet personiski. Bet vispār - pēc izlasītajiem komentāriem liekas, ka vieglaattieksme ir pati Zivs galva :-)

M ManaRiga 29.05.2015

Nesaprotu, kā tāds cilvēks kā Gudēviča var strādāt bērnudārzā! Auksta kā zivs, paštaisna-es, es, es man, man!