www.sudzibas.lv Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa Briesmīgi nelaipns, vienaldzīgs, slinks personāls

Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa - Briesmīgi nelaipns, vienaldzīgs, slinks personāls

Izvēlējos salaulāties ar vīru Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā. Sākumā bija jāiesniedz dokumenti. Jau tur sākās problēmas. Darbinieki visi bija sapulcējušies vienā kabinetā, kur dzēra kafiju. Nācās viņus iztraucēt, kas protams viņus jau sadusmoja. Tad redziet mēs par ilgu uzturējāmies kabinetā, kur bija jāaizpilda iesniegums laulībām. Darbiniece teica, ka jau gaidot nākošais klients. Maksāt bija jāiet uz citu kabinetu, un arī tur sagaidīja dusmīga fūrija - cita darbiniece, jo taču bija iztraucēta kafijas dzeršana, viņai bija speciāli jāver vaļā kabinets, kur ir jāveic maksājumi. Pēc mēneša nācām vēlreiz sakārtot pēdējos dokumentus, atkal attieksme bija ļoti pavirša, neko daudz nepaskaidroja un arī mani neuzklausīja par to, kā es gribu, lai tiek ierakstīts mans jaunais uzvārds. Kad kāzu dienā nācām saņemt apliecību, apskatījāmies sagatavotos dokumentus, jautāju vēlreiz par uzvārda rakstību, un atkal man atbildēja apmēram tā, ko es te atkal prasu, ko atkal vajag. Pēc kāda pusgada nācu saņemt tur arī dzimšanas apliecību un atkal atkārtojās tas pats vecais stāsts: visi darbinieki dzer kafiju darba laikā, visi darba kabineti ciet izņēmot to, kur ir kafijas kanna, un kad iztraucē, tad visi nelaipni! Kauns, ka tādi darbinieki strādā tādās darba vietās.

M mamontenok 05.12.2017

Бывает..а нам повезло!нам тетки приветливые попались и отзывчивые!

smejiesvesels 05.12.2017

Jūs gan esat viena nejauks/ neapmierināts sievišķis...

E everita-rita 05.12.2017

Varbūt aizejiet iedzert kafiju :)

E everita-rita 05.12.2017

Tikko apskatījos, ko tu ''smejiesvesels'' raksti citos komentaros, un izskatās, ka tu esi profesionāls komentētājs (nevis sūdzību rakstītājs, bet komentētājs zem sūdzībām) sūdzībās.lv un lielākā daļa tavu komentu ir sarkastiski, negatīvi, bez jebkāda pamatojuma utt. Smejies vesels tālāk pa dzīvi, tikai neaizrijies!

D Dontkillmyvibe 05.12.2017

Pēc mēneša jautā par uzvārdu :D:D:D
Tak to jau iesnigumā uzreiz ieraksta :D

E everita-rita 05.12.2017

Iesniegumā var ierakstīt visu ko, bet vai tāds būs arī galarezultāts, tas vēl nav garantēts.

C critical thinker 05.12.2017

kafija šādās iestādēs svēta lieta. VISI nelaipni - nu tā gan nebūs

E Efesa Forsta 05.12.2017

Tiešām grūti noticēt, ka sūdzība ir par to pašu dzimtsarakstu nodaļu, kurā tikām salaulāti mēs ar vīru. Pieteicāmies tur pēc draugu un paziņu ieteikumiem. Ne ar dokumentu iesniegšanu, ne ar pašu ceremoniju nebija nekādu problēmu. Var jau būt, ka mums paveicās, bet tad jau ne tikai mums. Varbūt Jums pirmajā reizē nepaveicās un pārējās jau bijāt negatīvi noskaņota? Tā gadās!

M Milda123 05.12.2017

Tiešām, ja jau pirmajā reizē viss bija slikti, varēji vērsties citā nodalā, nav tak vairs spiesta lieta tikai pēc pieraksta vietas. Pakalpojumu saņēmi? Paldies un sveiki. Mēs arī pagadījāmies laikā, kad kāds darbinieks bija atvaļinājumā, tātad, loģiski, ka kādam jāapvieno vairākas funkcijas. Labākais, aizrādīja, ka aiz tevis vēl klienti bija, domāju gan, citi pa iestādēm staigā, lai savas psiholoģiskās problēmas izliktu, bet, tad ej pie psihologa, nevis čakarē smadzenes citiem. Kad mēs ar nākamo vīru bijām, bija vakara pieņemšana, un vismaz pieci pāri vienlaicīgi sēdēja uzgaidāmajā telpā, tad arī no citiem kabinetiem darbinieki nāca palīgā, pārbaudīja dokumentus, iedeva iesniegumu, lai sākam pildīt. Nezinu, nevienu fūriju tur nesatiku. Mums tur sirms kungs pagadījās cienīgos gados, kas līdz pat kabinetam atveda. Bet vienkārši izgāzt savu negatīvismu, nav smuki.

E Eva Elf 05.12.2017

Всем доброго вечера! Обращалась неоднократно и по разным вопросам. Каждый раз попадала к разным специалистам. НИ ОДНОГО отрицательного момента. Общались со мной вежливо, все компетентны и отзывчивы. Получила подробные ответы на все вопросы. Вежливо, быстро и профессионально! Каждому сотруднику готова высказать персональную благодарность! Такой же отзыв у моей сестры и подруги. Думаю автор заметки сильно грешит в части искренности. Дурные эмоции лучше не срывать на добросовестных и вежливых госслужащих ЗАГСа

K Kirik 06.12.2017

Ja tev kkas nepatīk,tad neej uz to nodaļu fūrija neadekvātā