Rīgas lietuviešu vidusskola - Maksājumi skolā

Skolas nauda? Vai tik tiešām tā šogad jāmaksā? Par ko - kopēšanu (stundu vajadzībām?) un saimniecības lietām? Vai to nav jānodrošina skolai?
Interesanti kāda būs mājturība? Produktus un nepieciešamos materiālus (tamborēšana, izšūšana utt.) nodrošinās skola - smiekli nāk! Zinu, iepriekšējos gados vecāki cepās ka prieks, lai izpatiktu šai īpašajai mājturības skolotājai ingai, kura stundās ne vienmēr bija klasē!
Tāpat ar vizuālo mākslu - iepriekš 10 lati, pēc tam jau 5 lati no skolēna par gadu? Kas šogad? Vai katrai klasei atsevišķi pērk zīmuļus? Vizuālās mākslas pulciņā ņem tikai tuvi pietuvinātus bērnus!

V vikaham 30.01.2014

Mes macijamies 7 gadus šaja skola, un aizgajam prom, jo palikam ļoti neapmierinati, ar naudas izspešanu no vecakiem ļoti noguram.Un isteniba skola ir briesmiga jo piespied nesat briesmigu skolas formu un visu laiku vac naudu no vecakiem...Nezinami tikai kur ta nauda pazud...

N normāli 19.11.2014

Nomācījos 12 gadus šajā skolā, iestājos LU budžetā bez problēmām. Normāla skola, labs līmenis. Nenožēloju. :)