Rīgas Kore

Rigas Kore - neesmu veel sajutis neko sliktu no vinjiem strada godigi un savaa biznesaa viennozimigi labakie, kur jus tos savus negadijumus sadabujaat ??.. paskatieties pashi pie kaa veel var iet dzivokli mekleet rigaa ??? vieni manitaji davai tik 10 lati un atpakalj nekaa a Rigas Kores meitenes izvizina, parada dzivokljus skaties un tad doma kuru nemsi a maksaa peec tam baigi laba lieta !!! Man pat liekas ka kads te censshas uz vinjiem tochna te kaut ko sarunaat sliktu pavelti laikam pasham pauris tukshs vot i nekas nesanaak .

E edr 17.06.2004

eto po xodu ze sotrudniki etoj kontori. ja konechno mogu poveritj chto 1 napisal klevetu. mogu poveritj chto 2. nu ne stoljkoze!!! a teperj vidno sotrudniki pitajutsja otmazatsja!