Rīgas Kore

NELIETOJIET RIGAS KORE. Neticams stasts. Es atradu dzivokli lietojot Rigas Kore. Nepilnas 3 nedelas pagaja un dzivoklis ir izagts. Zaglis zinaja durvim kodu un bija atslega. Saimnieki nelaida man mainit atslegu tatad izvacos. Vini patureja drosibas naudu un Rigas Kore nepalidzja. Vini nedeva agentu maksu atpakal. VISLIKTAKAIS vini sak sludinat dzivokli tulit pec zadzibas par 200 euro vairak. JA RIGAS KORE gribetu lai klieti atrod labus dzivoklus tad vini neturpinatu darboties ar saimniekiem kuri krapj savus irniekus. I feel that this was a scam by the landlord and Raimonds Jaunberzins at Rigas Kore.

V

H h 07.06.2004

soglasen

V Valdis 08.06.2004

Noteikti ka, Amerikas latvietis atbrauca uz Latviju laimi mekleet.!1. vakaraa vinsh iepaziistas ar kaut kaadu ljoti labu draudzeni un dziivokliiiedzer 1 pudeli alus no riita pamostaas dziivoklis ir aptiiriits.... hi.. ha..! Sooryy !Saimnieks nav no tiem, kas ilgi domaa. Saimnieks ir pietiekami ietekmigs cilveks, ljoti paziistams cilveeks visaavecriigaa, un vinjsh noteikti nav no tiem cilveekiem, kurs ies zagt. " .. droshi vien, ka tika nozagtas tikai iirnieka maks un vinja personiigas mantas.. un saimnieka mantas netika aiztiktas..." (Es uzskatu, ka pats irvainiigs)Vieglpraatiiga attieksme pret savu iipashumu.Latvijaa ir daudz taadu cilveeku, kas izmanto vieglu uzticeeshanos. Tā,kā - nedomaaju, ka buutu vainiiga Rigas Kores darbinieki vai saimnieks - shaja gadiijumaa.( mazaak dzert vajag..)Pats esmu, tur, Sho dziivokli iziireejis vairaakkaart un nekaadu pretenziiju nav, Saimnieks ir Super! Un pret Rigas Kore, kursh kaa Titāniks laužas cauri aizsalushajam ledum - daudziem buutu jaamaacaas no Rīgas kores darbiniekiem .Ja shis buutu Juusu dziivoklis, .. Vai juus veel gribeetu shaadu iirnieku.... Es esmu paarliecinaats, reakcija buutuanalogjiska.Ar cienjuValdis

D df 15.06.2004

polnostju soglasen. odni lameri.

S sfd 16.06.2004

bernu kantoris. suX

K kristaps 05.07.2004

Shis amerikaanju latvietis nebuut nebrauca laimi mekleet - un runaajot par titaaniku - jaa taadeelj jau tas nogrima ka gribeeja sasniegt vairaak kaa bija speejiigs!! Ieteiktu Valdim nedaudz nomierinaaties, taapat arii visiem paareejiem RK darbiniekiem! Shis kungs no Amerikas tiesham bija apzagts - un zagtas tieshaam bija tikai vinja mantas!! kaa gan var tikt iekshaa pa dzelzs durviim, ja taas ir aizsleegtas?!?! Un kaadeelj panjem tikai iirnieka mantas - ben ne DVD ne TV pilniigi neko citu - kaa tikai un vieniigi iirnieka mantas!!! Kas tad tas bija pa cieminju ALDI?!!?!?!?! un vinjam ciemos nebija meitene - bet gan sens draugs - kursh arii bija liidzaas un konstateeja notikusho - taa kaa!!! Un ja jau ASV veestnieciiba bija amerikaanja pusee un dziivoklja saimnieki pat draudeeja - kas tad taas pa personaam?!?! un diez vai vinji ir tik ljoti paziistami - taapat kaa visi mirstiigie kaadreiz par vinjiem ir shis tas dzirdeets!!! Un biezhi vien SLIKTS! Aldi-ko melo - kaa dziivokli vareeji iziireet vairaakkaart - ja meenesi pirms amerikaanim iziireeji tika pabeigts Eiro-remonts - un veel meenesi pirms tam tikai nopirkts?!?! Kaadeelj gan Riigas kores direktoram ir shaadi jaamelo!?!?!? KO TAS LIECINA PAR FIRMU UN PAAREEJIEM DARBINIEKIEM!?!?!? laikam Jums RK tieshaam veel ljoti ljoti daudz ir jaamaacaas! un dziivoklii tik tieshaam bija notikusi zaadziiba - par kuru tik maz cilveeki grib runaat - jo RK liigumaa tak ir ka ja saimnieka vainas deelj iirnieks no dziivoklja tiek izmests - tad RK atrod citu - taadaas pashaas cenaas!! VAI TAD TAA NAV?!!?!?

M Maris 20.07.2004

Kristaps Broks - konkurents, stradaa tajaa pashaa sfeera.. Ko gan labu vinjsh var pateikt? Vai tad vinjsh ir ieintereseets, lai cilveeki griezhaas uz RK? Noteikti neeee! Bet kur gan vinjsh var buut tik naivs - kam, ja ne labaak ka vinjam, ir zinaams, ka starpnieks nav apsaimniekotaajs un liidz ar to starpniekam (jebkuram RK darbiniekam un veel jo vairaak ALDIM) dziivokla atsleegas nav pieejamas!!! Vai varbuut Kristaps, Uldis un paareejie flat kantora darbinieki droshiibas peec taisa atsleegu kopijas... :)) he-he-he

A Alex 09.12.2004

Atsaucos uz vienu rk sludinajumu - tagad suta spamu 20x dienaa ar kaut kadiem dzivoklu ires piedavajumiem. Pateicu, lai vairak nesuta, bet suta ta ka ta. Kas vini glupi vai?

K Karlis 10.01.2006

Tadi pashi luzeri strada Balthaus. Man draugs pat teica ka viniem ar Rigas Kore ir vienadi saimnieki. Drosi varu rekomendet ar viniem ne stradat, savu naudu nedabusiet! Ipasi sargaties no Katerinas!!!

A andris 03.08.2006

es biju saskāries ar RK pirms 4 gadiem. Dabūja man vienistabas dzīvokli purvciemā, biju apmierināts, bet pēc mēneša abzaga un dīvainā kārtā saimnieka mantas palika neaiztiktas kautgan tās būtu vērtīgakas priekš guvuma - saimnieki neticēja. Līdz šim es to nesaistīju ar RK

J jggghj 04.03.2007

Nu ko lai saka, par dziivoklju atsleegaam es nepiekriitu Rk darbiniekam, jo vienai daljai dziivoklju, atsleegas ir pieejamas, ja saimnieks pats nevar paraadiit dziivokli. Uzmanieties saimnieki!!!! Jo Riigas Kores darbinieki aatri uztaisiis tusinju Juusu dziivokliiti!!!!!!!! Un vecais labais Aldis tik tieshaam ir kriminaalists.

I Ilze 28.07.2007

Vai neieteiktu kadu citu kantori,kurs butu labs,jo man so te palasot mati saceelaas staavus.

K kurmiits 22.07.2008

nu kantorim jau nebūtu ne vainas, ja vien viņi darītu savu darbu. Vakardien rakņājoties pa viņu www noskatīju vienu variantu. Zvanu aģentei vārdā Linda, jautāju par dzīvokli, šī saka, ka noskaidros un atzvanīs. Vēljoprojām neesmu saņēmis zvanu. Attieksme ar tāda, gremo klausulē kā cūka un nicinošā veidā runā ar mani. Cip man vienam vajagot. Jā, protams, dzīvokli vajag man, bet vai pašai apgrozījumu nevajag, lai darbā noturētos??? Apnika gaidīt, zvanu uz parasto, kāds noteikti pacels. Sistēmu zinu, kā iezvanās tur viņiem telefons, katrs cenšas pacelt pirmais :D Pacelj viens krāns un attieksme tāda pati. Jautāju kurā Rīgas centra daļā atrodas. Džeks laikam pilnīgs gurķis - nerubī, kur datu bāzē to var redzēt ( bet nu tad necel telefonu, ja nehuja nerubī). Noliku un uzreiz zvanu vēlreiz. Paldies Dievam pacēla zinātājs, tik diemžēl dzīvokļa attrašanās vieta man nederēja. Es pat nezinu, kāpēc rakstu šo komentāru, bet zinu to, ka agrāk, kādu laiku tur strādājot, es biju ieinteresēts nopelnīt, nevis matus dirsā ķemmēt.

T toony 22.08.2008

Lai kā tur varētu turēt aizdomās RK, bet man šķiet šoreiz autoram nav taisnība. Es pati ciest nevaru šo iestādi, bet cik zinu tad aģentūrai nu nevajadzētu būt sakara ar aplaupīšanu un tad atdot vēl naudu... sviests kaut kāds. Tur jau ar saimniekiem jātiesājas bij, ja nedeva atpakaļ drošības naudu.