Rīgas Kore

I don't know why Kore charge their customers 100% off the monthly rent! I've found the apartment via a newly-formed RossBalt agency (Eugene, on 9277507), and they only take 50%! I made quite a difficult request, regarding the location and the price for the apartment, and they called me back in 40 minute's time. Rigas Kore never even called back. They suck big time.My friend also bought an apartment via RossBalt, and they did everything professionally and for a reasonable price. Without hundreds of SMS messages and silly e-mails.

N

X x 03.06.2007

Nav ko stresot par rīgas kore-tie ir nopietni cilvēki, kas ne pirmo gadu nodarbojas ar īri un tirdzniecību. Tas, ka tiek ņemta viena mēneša maksa par pakalpojumu ir normāli ņemot vērā, kasniegtā informācija ir bezmaksas, kores darbinieki kopā ar jums brauc uz reāliem dzivokļiem, palīdz nokārtot formalitātes un samaksu par pakalpojumiem ņem tikai tad, kad dzīvokli jums atrod. Ja jums uztrauc sms vai meili vienkārši atsūtiet sms atpakaļ un paziņojiet, ka pakalpojumi vairs nav vajadzīgi un lai sms nesuta. Tajā brīdī jūsu sms tiks atslēgts no datubāzes un sms nesūtīs. Telefna numurus nav jāmaina. Ja nevarat samaksāt uzreiz par pakalpojumiem ir iespējams maksāt pa daļām. Nauda nav būtiska un katram klientam ir individuāla pieeja. Tas, ka kaut kāds tantuks nevar atrast 2 istabu dzīvokli centrā par Ls 50 nav kores vaina. Jebkurā gadījumā ja ir vēlešanās dzīvokli atrast un aktīvi sadarbojaties dzīvokli ir iespējams atrast īsā laika posmā. Man nāk smiekli par tiem, kas sūdzās, ka dienā nāk 15 sms-tak izlasi un gan jau kāds no variantiem derēs,l pacel pakaļu , atsaucies uz izziņu un brauc dzīvokli skatities, ja nepatīk skaties citus variantus, ja patīk izīre un tikai tad maksā par Kores pakalpojumiem. Turklāt Kore nekad ar adrešu dalīšanu par Ls 10 nav nodarbojušies. Cienījamie lasītāji-nelasiet to lūzeru tenkas-Korei ir reāli noteikumi, reāli dzīvokļi. Neļauj sevi piemānīt! Ja nepatīk, tad nesadarbojaties!!!!!!!! Kur problēma!!! Cilvēki tikai dara savu darbu! Un vispar atrodas daudzi apmierināti klienti, kuri ar prieku izmanto Rīgas Kores pakalpojumus!!! Pakonsultējaties ar viņiem!!!

L leila 24.08.2007

Nu manai firmai arii naacaas saskarties ar Riigas Kori. Saakumaa it kaa viss O.K. Vienojaamies par platiibu un cenu, apskatiijaaam piedaavaato variantu..arii O.K.Piekritaam, luudzaam liigumu izsuutiit pa epastu, lai var iepaziities. Un tad saakaas joki,- tomeer dziivokla saimnieks grib to un to, peecaak Riigas Kore arii uz taa forna grib vairaak. Peec tam veel un veel jaunumi..beigaas mees izdomaajaam, ka ja tupinaasim sho dialogu mums pajautaas naudu arii par ubagu, kas seezh lejaa pie namdurviim. Stulbuma firma. Pie muusdienu konkurences var atrast aatraaku un leetaaku variantu!

A aleksandr 15.10.2007

Nopietni cilvēki??? MUhahahahahahha!!!!! Un vispār atrodas daži lohi, kuri izmanto kores pakalpojumus, vajadzēja teikt.

B biezpienadrupinātājs 11.07.2008

cienījamais X, runa šajā sūdzībā ir galvenokārt par maksu - par to, ka ir atrodami izdevīgāki varianti maksājot mazāk nekā 100% no mēneša maksas par 'atradumu'.

A AnnaS 20.02.2009

SIA Balsts - 0 % par īpašuma piemeklēšanu un darījuma novešanu līdz galam.
Un citi mani vispār vairs neinteresē!