J Janis 26.08.2004

Kaa juus domaajat vai ir normaali ka Riigas Kores aktiivajiem darbonjiem ir tirgoshanaa pa 400 dziivokljiem katram. Tachu ja ir veeleeshanaas kaadu no shiem dziivokljiem apskatiit, tad diemzjeel izraadas ka tie tiko tiko jau paardoti! Cepuri nost pacietiigo interneta sludinaajumu drukaataaju priekshaa!!!

: :) 06.09.2004

Karoce tu esi auns Rigas kore ir labakie, jo kakki maisa neviens neperk, bet par pakalojumu jamaksa tikai tad, kad atrod iipassumu.

A andrei 09.10.2004

Kas tas par mudaku(dzeni) attaisno to kretinisko kantori,ar tik cēlu nosaukumu ka RĪGAS KORE...Viņi vienkārši ir.....No sākuma kad griezos tajā kantorī,bija runa par 100% apmaksu no 1 mēneša ires,bet izrādījās mazliet savādāk,Pirmkārt-uz dzīvokļa apskati uzreiz bija 7 cilvēki.Otrkārt-pakalpojumu maksa pāukstinājās uz 150%.Treškārt-bija jāparaksta kautkāds mistisks papīrs,par to kad esmu apskatījes dzīvokli.Ceturtkārt-isziņas no kurām nav nemaz tik viegli tikt vaļā,pat tad,kad jau biju noīrējis dzīvokli (protams ne ar viņu palīdzību),zvanīju un rakstīju lai pārtrauc sms sūtīšanu,bet no viņu puses tās turpinājās vel ļoti ilgu laiku...Vienvārd sakot viņi ta kā šakāļi uzbrūk cipariem no kuriem sastāv telefona nummurs.Vai kāds piekrīt?

A Agnis 30.11.2004

Ieliku internetā sludinājumu. Saprastu, ja piedāvātu man to, ko es tur prasu. Nē, "Rīgas Kore" nobombardē manu e-pastu ar 50 vēstulēm, no kurām neviena neatbilst mana sludinājuma prasībām.

J Juris 12.01.2007

karoche nezinu,bet saakumaa es mekleeju dziivokli purvciemaa,bet peecaak atradu ziepniekkalnaa un nemaz nesuudzos, paldies dzhekiem no Rigas Kores, normaals cipars biija un uz to dziivokli kuru gribeeju noiireet arii bij kaadi 4 cilveeki,bet maneejais liigums biija pats vecaakais un es dabuuju sho dziivokli! Iesaku saakumaa pameegjinaat atrast dziivokli kaadaa citaa kompaanijaa, bet veelaak tapat atnaaksiet uz Rigas Kori.