Rīgas Kore

Pilnīgi nepiekrītu ka te visi noliek RK. Tas ka par viniem ļoti daudz raksta tas tikai liecina ka viņi arī daudz strādā un ir visādi gadījumi. Tas ka nevar atrast dzīvokli nav RK vaina ta ir arī paša cilveka kas meklē vaina ka galiģi neliekas ne zinis, jo es pats arī meklēju un atradu ātri nedeļas laika. Ar viņiem ir ļoti patīkami strādāt. Nav nekadas priekšapmaksas un tu brauc ar viņiem kopā uz objektu Tā ka nemaz nav jauztraucas vai tāds objekts vispar ir vai nav. Un tas ka vini suta sms tas ir tikai ļoti labi ja tev nav iespēja tikt pie interneta visi jaunumi telefona. Nu ir vinu daudz to sms nu i kas ir tacu telefonam tada funkcija ka "izdzēst īszinu". Nesaprotu visus šos neapmierinātos cilvekus, Priecājieties ka tas vēl ir bez maksas, drīz par info bus jāmaksā. Tagad ka ir par velti ir slikti kas bus ka d bus jamaksa par to?Rīgas Kore Malači tā turpinat.

D dfgdf 10.08.2004

rigas kores darbinieki saka seit paradities :-)