Rīgas jūrmalas pludmale - atpūta

Pirmā atvaļinājuma dienā devos uz Dubultiem baudīt sauli un jūru, bet no paša sākuma prieks par jauko atpūtu tika sabojāta. Esmu kā saka mazliet virs labākajiemgadiem, kājas sāp . Gribēju kulturāli pārģērbties kabīnē, bet tavu nelaimi-lai tajā tiktu iekšā man nācās diezgan ilgi pacīnīties, jo grīda ir kādi 50 -60 cm no zemes, arī roktura, lai būtu kur pieturēties nav. Laikam jau izskatījās diezgan amizanti no malas kā tantuks centās tikt ģērbtuvē, jo dabūju nejauši dzirdēt ne visai jaukus komentārus.Pārējais tālāk viss bija jauki -saule, silts ūdens un vēl saldējums.Mājās pošoties gan pārģērbos turpat pludmalē, jo neriskēju rāpjoties ģērbtuvē un pēc tam no tās ārā izmžģīt kājas . Nu padomājiet arī par gados vecākiem cilvēkiem.